Podijeli sa Vukajlijašima

  1. kakve ti ovo sektaške sajtove posećuješ fender

  2. Гледао онај цртани са петлом Софронијем и оним малим жутим пилетом које чита књигу "Пробијање пете димензије". Укуцам то у Гугл и излети ми ово. Лолололол

  3. Ti si kao onaj ludak iz 37og bloka sto nosi fiksni telefon ulicom i ratuje sa nekim ko ga zove non stop

  4. sta ce ti to kao ehehehehe

  5. Kada se probudim sa pesmom Arsena Dedica u glavi, znam da ce dan biti mnogo zajeban.

  6. Kako za koga. U bgu sam na nekom seminaru, sa kolegom u hotelskoj sobi. Oka nisam sklopio a evi sviće. Hrče ko divlja svinja. Ne znam kako cu izdrzati dan.

  7. Daj nek mu zvoni alarm da ustajemo više u picku materinu

  8. Ne verujem da je tilmo na seminaru dok ne prilozi foto dokaz, kolega kako hrce u krevetu, razuveri nas jos jednom junace

  9. Tilmo lažara, nema dokaza
    Znao sam. Pa naravno kad je sve izmislio, onda nema slike

  10. Ćilmo, nisi se ti umorio, inače bi zaspao bi ko zmaj. Čuj, smeta ti tuđe hrkanje.

  11. Oce da ne voze za ono nasledstvo samo nije nigerija nego hong kong, da l da probam ja njega da vozim, on meni da prvo posalje pare da bih ja oslobodio svoja sredstva njemu da posaljem ili tako neki fazon da l je izvodljivo i hoce li ko da ucestvuje xd

  12. Posle možeš svima da pričaš kako si se cenkao sa skriptom, to ko Urrad da ti odabere preko veze.

  13. Hahahh nisam znao da je skripta, masi i pravopis pomalo, pa sam zamisljao nekog zutog bednika sto zive u onim sajber kafeima al jbg

  14. Jebi odmah

    Bez sranja

    ladno su kurve morale zbog pseta da počnu da naglašavaju da u cenu jebanja nije uključeno sranje kod njih u stanu