Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ne samo za ostavku, već i za debelu robiju ako je 10% tačno.... ako prođe bez toga, onda i treba da propadne Srbija i glupi Srbi

  2. јесте, као што динкић робија

  3. ista priča isti zaštitnik

  4. Placem ali najozbiljnije ahhaha

  5. Stranica nije dostupna

  6. https://youtu.be/SyzhyP7G_3o

    Na 27:00 je ovo iz linka gore boh, a obavezno i na sat vremena pogledajte o skolama hahahahah placem

  7. Davim se neprestano ahahahha

  8. Axaxaxaxa pa odgledao sam celu brate xxaxaxaxa

  9. on da ne priča ovo ozbiljno, bio bi opasan lord humora

  10. Brate ovaj je mastertrol jebeni najjaci ikad ako je trol

  11. Рабин Шлома

    Tezak debil

    pre 22 minuta

    TI SI SATANISTA TREBA TE SPALITI U ŠINTERAJU, KRAJ PRIČE

    bio bih voljan da pratim ideologiju ovog gore gospodina, šešelj je pička za ovog baju

  12. ja bi njega po ceo dan pustao da kenja na teveu.
    kako su volele lokalne televizije pre nekih 10ak godina da pustaju njegove snimke.usled nemanja sta da puste prepodne,oni pustali njega.a snimci pre 20 godina odokativno.mladjani suvonjavi rom.i jos se dere.ono je bolje od svega sto je iko ikada pustao na teveu.

  13. Ova nova emisija dnevnjaka za sada ispunjava ocekivanja DJUBRE jebeno ahah

  14. djani da ne baci neki skec tisina bi bila surova

  15. Miroljub pukao opasno xD

  16. Pustili neki klip nebitan levi i svi se smeju na silu i to je fora ali prebedno nekako, kopija ono kad buksovci pricaju viceve pa se smeju svi, kopija kopija i ja posto dosao u dnevnu da vidim to govno cale posle ovog dogadjaja ispizdeo kaze menjaj bre ova govna sta je ovo hahah uskracen sam za dalje pracenje

  17. Kolike su debilcine ovi iz dnevnjaka ovaj djani se pokajao 10 puta sto je dolazio

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.