Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Каква је ово срањчуга...

  2. Млатони
    Ko hoće da gleda sportske kanale preko android telefona može da skine aplikaciju WSS ovde:
    http://bit.ly/2aMOW4V

    Samo se instalira taj. apk i to je to. Imaju arenu 1-4, sportklub 1-3, gomilu skysports kanala i još neke, slika je dosta dobra.

    Predlagao sam ja ovo davno na nekoj temi, vidim da je ovo neka novija verzija 2.0, ali ona aplikacija što sam ja imao nije najsrećnije radila, jako često je bagovala, nije htela da otvori kanal, a i sama aplikacija često nije htela da se otvori. Ne znam, možda su je peglali, pa sad radi dobro, no ja nisam bio najzadovoljniji.

  3. Da, sad gledam, baš su blam i ovi iz Dnevnjaka i sam Đani, ali kontam da se od Đanija to nekako i očekuje

  4. ako nekoga zanima biće saopštenje ne-dnevnjačkog dela Tarzanije uskoro. Verovatno nikog ne zanima, iz prostog razloga što je tarzanija mrtva od pre par minuta

  5. Мирољуб брат, огледао сам целу емисију. Није трол сигурно, по неким наговештајима које даје кроз причу Миро је латентни протестант. Има пар солидних идеја, ал има и много лудих.

  6. Ono što on priča 80% nema veze sa pravoslavljem. Ono više liči na islam neki varvarski.

  7. danas će se on, preko kurca, iscimati po najortodoksniji buket, možda i po plišanog medveda, ako je baš u kešu. sa tom raspuklom petardom u jednoj i uvredom za životinjsko cartsvo u drugoj ruci, otvoriće joj vrata u FILA papučama, a ona će reći JAOO NISI TREBAO, iako je istina da je morao. praviće se da taj veš na sebi, dostojan transrodne osobe na karnevalu u riu, nije birala baš 4 sata i usput se rasplakala jer je istripovala da je debela. posle kraćeg snošaja, tokom kog su oboje ostali u čarapama, on će ustati po neki has, jer se baš istrošio, a ona brzo izvaditi telefon da sve prepriča drugaricama u grupnom četu na vajberu. dok ga ona naziva MUŽEM u svakoj otkucanoj poruci, one će se praviti da ih za sve to ne boli kurac i odgovarati isključivo stikerima. ostatak večeri provešće gledajući nešto sa vin dizelom, jer ga on baš gotivi, a ona na svaku scenu ispucati po jedan preglup komentar. on neće umeti da skapira koliko su glupi, nikad nije umeo... mir božiji zaljubljeni par se rodi

  8. Tomdrile hahaha, na početku, ovo gde navodiš najortodoksniji buket sam se istripovo da pričaš za Miroljuba i tek na pola teksta sam skontao o čemu je reč ahahahaha
    Odgledo sam ceo balkan info intervju, čovek je u pravu da je škola debilana ali što se tiče njegovog sina i familije žao mi ih je

  9. Ako je stvarno ljudi su bolesni, ako je feik ljudi su bolesni

  10. dok pisam iz glavica mi curi kao neka zuta gnoj prilicno smrdi i imam neke kraste po glavicu iz kojih curi sluz, to je tako vec 3 meseca, ponekad imam i krv u mokraci...jel to nesto alarmantno da moram ici kod doktora ili ce proci samo od sebe

  11. Ma samo pij caj i odmaraj

  12. meni liči na prehladu najobičniju

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.