Prijava

Talasao si puno rekao bih

Talasao si puno rekao bih

fiju viju

L@ki
Тајлер Дарден је видео куда иде овај свет још 1999. а шта би тек сада рекао. Треба нам један Тајлер. #фридом

Pa Tayler Durden zapravo propagira fasizam ali to je duga prica.

Stevčo žali se na ugrožavanje nacionalnih manjina. Uzmi im pare i boli te kurac.

Kajzene umoduj mene ja ću vratiti bonbija na sajt, oboje smo grobari možemo naći zajednički jezik

GENIJE IZ ČAČKA skinut sa pozicije zbog tamne puti?! Nekada SLAVNI sajt šaljivog sadržaja dotakao DNO!

Kashof je pored laba i gambyja, sledeci realan odabir moda.

Hvala na bezrezervnoj ljubavi plidu, kroz mnoge tamne trenutke mi je bila svetlost jako potrebna

Ovoliko moderatora se nije izmenjalo za 5 godina, evo ja se ulogovao sa iscekivanjem kaizenove poruke kad ono nista Kappa

Bulgakov i Dzonimir su sledeci moderatori pazite sta vam kazem

Edit: eventualnl Kvejk ako neko od ovo dvoje otpadne

Jeste li skapirali kako se celt pojavio nakon nekog vremena na forumu, isprskao bombija, i otisao ladno. Kad se vrati bice : "Sta sam uradio, ne znam ja nista, samo se sprdao odoh imam rl obaveza poyy" a mi cemo ostati bez bombija

Bombi bi trebao da se izdigne iznad toga, i kaze jebo te nece meni celt dzelat biti. Postoji mogucnost da uci neke jebene it metode da ovaj sajt pretvori u gnezdo grobarstva i brutalno iskara celta.

Ma moze samo celtovu ekstenziju da edituje i voila sto se kaze, vatrom na vatru

ciklo se raštikliro

Bombas je prso ako je ono celtovo uspelo da ga isprovocira toliko da zbog toga ne dolazi na sajt

Moras biti uporan kao Stevco npr., pola sajta ga zezalo a on i dalje tu jebe mu se, gura svoju pricu, to je karakter bombi ♡

Bombas je prso ako je ono celtovo uspelo da ga isprovocira toliko da zbog toga ne dolazi na sajt

Doći će, koji vam kurac, ima čovek posla, porodicu...sastanke sa navijačima...