Prijava

Ma jasno kazem ti

Generalno celom sajtu su zene i keve kurve

Izjebao te randum lik jer si budala i primio si se ono druže on ne zna tvoju ženu ne može znati da l je šta i sad se ti svetiš svakome ko napiše post bilo gde hahah
Ajde ne zajebavaj

Čekaj, ovo bombaš spinuje da ne bi pričali o debaklu u areni?

Jeste, boli me kurcina sta radom balavac sere po internetu.

Ukazujem na licemerje ciganskih moderatora i nepravdu koja se konstantno nanosi nekome. Ne moze za nekog da vazi, a za nekog da ne vazi. Za 8 godina na sajtu nisam nikome uvredio majku, zenu, sestru, dete, oca... bilo koga, meni se psuje sve na kamaru.... ako seru o postenju, banuj govno i cao. Ne kaze, zezanje, pa dobro, zezamo se,

Pobegli svi ko picke, junacine. Ajde Profe, banuj me govnaru i ti i ona raspala kurva kosmopolita.

Pa jebem ti bas sve sto imas u kuci slepcino jedna pa jesmo odmah napisali nas koliko je bilo tu da nije ok vredjanje porocice pobegao sam sigurno evo jaja mi se tresu i od tebe i od horde ljutih grobara promovises tu neka moralna nacela stidi se na obraz ti se popisam

ajde ne seri debilcino ko se tebi obraca

sta je, na prvo sranje ste skocili, e pa gospodo tako i ovi usranci od moderatora treba da znaju da necija porodica nije vrednija od nekog drugog, a ne da cute ko picke i smeju mi se u facu... godinu dana prdim po ovom raspadu da se napravi neki utusak aktivnosti, rec nisam reko na svaki drugi upis kad me se vredja, boli me kurac meni pisi sta hoces, ali ima valjda neka pravila majku mu jebem

Ja se tebi obracam

e boli me kurac bas majmune

Profe, zena ti je kurva

Pa daj ukucanima da ti poljube kurac ako te boli moj su izljubili bas preljepo

бомби стиже ти певете убрзо

ne obracaj mi se bednice slomicu ti kicmu

A ti profe otkljucaj temu kia kockar kad moze vasljivi ekv da ima temu moze i kia majka kraljica. Ocu da napisem da je prepicka

Bomb, znam. I to je moja muka:(

Kako mogu da pomognem? Ja ne mogu sad da banujem ni Vuzija ni tebe, ali bih zamolio da mi objasniš šta je bilo...drugarski

To sa lomljenjem kicme bih bas voleo ako moze u ponedeljak platicu

не од мене наравно од профа да те умири немој ме дирати ја те волим као и сваког човјека, али веројатно би за твоје добро било да потражиш неки мир, веруј ми Бомби, пробај у цркву да одеш пар пута, верујем да си православац јелте, неће те они тамо трансформисати у вучићевог бота.

vredja me svaka sekunda koju ova debilcina nije u banu Profe. Moraces da banujes njega ili mene, svejedno je biraj po pravdi, biraj po pravilima foruma, kako oces...