Prijava

ето од толике мржње се топпиш потпуно мене може да банује слободно, није згорег,
али, веруј ми, уништиће те мржња, тебе и људе око тебе.

reko sam ti da mi se ne obracas polomicu ti oba kolena

Ето, јопет ти, ок бориш се за Паћу патријоцки бла бла, али теби ће та мржња коју носиш на леђима поломити колена веруј ми.

Jbg, bice banovan ili on ili ja. Garantujem. Misli ovo prolongiranje je kao drzanje Canka na klupi, moze da bude samo gore. Zato Profe, zavrsi sta imas da ne useravamo sajt bez veze.

Ево мене нека банује, грехота је да аутор са круном и 119им местом на вечној листи аутора дефки буде банован, Бомби веруј ми, уништиће те мржња, не вреди ти тако живети.

posto debilcina ocigledno ne shvata, jos jednom ako mi se obrati, moderatori ce biti odgovorni

3 ћери, ради ли се на наследнику?

пауза за воћну долину џааџџа реклама џааџа

Ae na čet, molim vas, pa da se dogovorimo

ahahah kolko je tuzno ovo kad znas da se radi o coveku od 45 godina jbt, ide redom i vredja porodicu svima po forumu hahah jbt ko treci osnovne da je lik....

ako mu se ikad obratis nekim tonom koji mu se ne svidi moras se pomiriti da ce naredna dva meseca da se kaci za tebe da pokusava da te izvredja zato sto je SUJETAN i ne moze da istrpi nista ko muskarac nego se ponasa ko neka razmazena slina

Solidno pickaranje sinoc bilo hehe

ako mu se ikad obratis nekim tonom koji mu se ne svidi moras se pomiriti da ce naredna dva meseca da se kaci za tebe da pokusava da te izvredja zato sto je SUJETAN i ne moze da istrpi nista ko muskarac nego se ponasa ko neka razmazena slina

Bilo bi lijepo da je on jedini takav na ovom sajtu

Pa mujo ne bi bio averidz serb da ima muda da imenuje lolo

Bilo bi malo kontradiktorno da pricam o ljudima koji se lako trigeruju i pizde, a da se pritom ja sam zalim na njih. Ali evo, gamby ti se npr sam izdvojio. I stvarno trebaju ogromna muda za isprozivati par rendom stranaca koje u zivotu nisi vidio i koji tebe nikad nisu vidili hahah