Prijava

ajde neko-ztj9yudu šta si se nakačio Pliduu, prvi si ga provocirao i sad ga juriš po forumu sa nekim debilnim prozivkama, goni se u kurac

Pomazem ja kome treba, sva odjeca koju iznosim imam porodicu kojoj udjeljujem iako su to markirane majice, za razliku od tebe koji bi gledao da izvuces 15 eura na TH majicu i uvalis nekome ko na nesrecu, nema da je kupi kao ti npr

A u demokratiji, on i ja smo isti. Iako cu ja sutra vjerovatno pokrenuti biznis i zaposljavati ljude a on ce zajedno sa svojim potomcima da krade od mojih zaposlenih i maltretira nase potomstvo. Nismo isti, i nikad necemo biti. Sa pravom sebe stavljam iznad olosa sa ceste.

Kakav si ti full-on Asberger.

Kad kazem ulicni prodavci, ne kazem na bake koje siju u vrtovima i prodaju paradajz na pijaci, to zasluzuje svaku pohvalu. Mislim na one klosare od 30 godina koji odrade maramice, zvake, i sta sve ne iz trafike ili marketa i prodaju u drugom dijelu grada.

Apropo ovoga sto je plidu rekao za prosjake, ima jedna meni draga prica sa Dzordanom i Barklijem. Prica Barkli da su setali on i Dzordan jednom i naidju na prosjaka i Barkli zavuce ruku u dzep i kaze mu dzordan "dont do it, lets go" i odu oni. I kaze barkli "man why you did that, we're millionares dude? " i kaze MJ "if he can stand there all day and say " can you give me a dollar sir" he can as well go to mcdonalds and say "welcome sir can i take your order"

Svaka cast na pricu legendo, nisam cuo za nju. Skrinsotat cu je. Objasnjava cijelu poentu.

Не дирајте ми плидуа одгришћу неком ухо буде ли му длака с главе фалила

Hahaha tako je boljo !! Sve u svemu, demokratija je od nas napravila prenježna bića bez kritičkog razmišljanja. Sve se uzima zdravo za gotovo. Evo vam primjer ovih humanitarnih akcija. Imas dobrih ljudi pa se zalete ne provjere o cemu se radi ni ko je organizator, doniraju pare a neki ih lopov pokrade, il taj sto skuplja il onaj kome se skuplja. Narod naivan i dobar hoce da pomogne a zaboravlja da su ljudi govna od pamtivjeka, i da im nista nije sveto.

Kakav pakt sklopljen izmedju Aspija.Cede jedni drugima pise malene.Mali Mujo,Zliko,Pliduu,CM Punk.

Hahaha ouu objavio si rat Saveznicima, neko-ztj

Неко-зтј9јуду и шта, тако те гурбети гузе? Баш тако хладно, без вазелина чак? Није ни чудо што се фрустрираш тебра.

car
i svejedno će stoka nastavti po starom

ахахахха

џаџаџаџаџа