Prijava

nije to nista ja sam cuo da je i tuzbu pisao

Sjajna je sprdnja ljubas al nije to to bez lalata legende
šteta što se nešto poklali on i teša pa ne gostuuje više sa ljubasom

A najjace kad se vratio u favelu nedavno i objavio sliku kao kakav je zivot u faveli (kupa se u nekom buretu, jede soli i hljeba) a novinari objavili da je bankrotirao haha a sljedeca slika iz privatnog aviona, 12 rolexa na ruci jebem ti novinare glupe hahaha

Covek uopste nije propao samo radi ono sto mu se radi bole ga kurci igrao malo fudbala izobjasnjavao i sad pravi rostilj na isecenom bubnju ves masine jer eto

Ja i dalje mislim da bi bio GOAT da se nije zajebavao. Ali boli ga kurac, svakako mu je x puta bolje od 98% sveta, a svi ga sazaljevaju kao da je prosjak postao hahah

Pa sta bi bilo kad bi bilo, goat je realno ronaldo ovaj sada jer je jebena masinerija koja trenira 12 sati dnevno

To sbb kbb zamisli ronaldidnja brata da se nije zajebavao sta bi cinio po terenu pa drzao bi loptu do 90 minuta u nogama ako oce

Lomio sam se da spomenem i ronaldinja kao potencijalnog goata, znao sam da ce ga neko spomenuti haha

A jbg meni su sbb kbb price uvek zanimljive za debatu

A kako rolando goat bez SP... ni u jednom sportu se ne spominje neko za goata ako nema najbitniji trofej u tom sportu

Ma zanimljive su i meni i mozemo do sutra sa sbb kbb al ono

Zap ne moze bas ni tako da se gleda kada su timski sportovi u pitanju tj ekipni. Nije to bas lako ni odrediti lol al eto to je neko moje misljenje da je najsavrseniji igrac koji je ikada igrao pa po tome cenim

Pa jeste najsavršeniji al to nije dovoljno za goat-a... sp iskustva: ispao u prosecnoj grupi 2014, 2018 ga prosecni urusi izbacuju, 2010 ok spanija to je ok, 2006 isto ok polufinale bio mlad. To kao dzordana indijana da izbacivala

Dobro to jeste zap, za GOAT su trofeji prebitna stavka.

Treba praviti razliku izmedju NAJVECI (greatest) i NAJBOLJI (best).

Dacu za primer jednu izjavu naseg cuvenog bokserskog trenera i borca - "Muhamed Ali je najveci svih vremena, ali Tajson je najbolji ikad"

Zapravo jedini koji su bili najblize da izbace dzordana jeste indijana lol, igrala se sedma tekma

Pa dzordana i jesu izbacivali pre finala i razmisljao sam da povucem paralelu sa mj - lbj al reko aj necu

Ako si GOAT ne smes sebi dozvoliti da te izbaci jedan urugvaj sa arevalo riosom koji prodaje luka na pijaci. Ali svakako najbolji fizički. Tehnički tu sam već malo subjektivan i naklonjeniji drugima. Ali ulazi rolando u goat priču jer ima EP osvojen

Dacu za primer jednu izjavu naseg cuvenog bokserskog trenera i borca - "Muhamed Ali je najveci svih vremena, ali Tajson je najbolji ikad"

Nije naš, hrvatski je trener u pitanju. Leonard Pjetraj

Mislim na dzordana od '91-'98

Maltretirali ga i bed bojsi dok im nisu uzeli rodmana mislim tako je i real svrsio u sve poredis sad klubove i repstacije a to je nidje veze

Isto tako i boks, lako je reci ko je bolji kad je individualni sport

oblakmatori, tako je jebote, pomesao sam ljude lol