Prijava

Lista mojih goateva: jordan, brejdi, maradona, žiba, hendri, karabatic, nolo, jusa bolt

Edit box: tajson wtf

Edit edit mma GSP

Svakako je u kosarci mnogo lakse za jednog igraca da napravi razliku, opstepoznata stvar. Mozda jer ih je samo 5 na terenu a i faulovi se sankcionisu sansom za poene. U fudbalu imas 11 igraca i mogu te biju ko ovna dok si na sredini terena

bed bojsi su ga prakticno tukli, ali opet nisu uspeli da zaustave njega, nego ostatak tima chicaga. onaj laimbeer centar detorita u top tri najveca smrada kosarke ikad sig

Pa to fudbal bas previse zavisi od tima jer ih je 11, u kosarci samo njih pet

Jeste ps, ali fali mu još par meceva sa repstacijom na sp i ep kada je potonuo bio... da je tad malo izdivljao ne bih imao sumnju nikakvu da je goat.

Hahaha pa kakve kriterijume imas u nekom sportu likove koji su najbolji za publiku a u nekima ko je najvece uspehe napravio mislim da si subjektivan previse brt

Pa svi sto sam pobrojao imaju rezultate

Kako onda iko pre klicka? Mejvejder? Pakjao?

Ps daj paralelu mj-lbj, tu mogu satima da pricam iako ne volim da raspravljam ko je bolji od njih dvojice

Увијек се то сведе на то ко ти се највипе допадао, не може човјек бити објективан никако. Да би наптавио неку објективну листу, требало би да узмеш у обзир вјештине којима играл располаже оним што је остварио у каријери, број одигеаних утакмица, па то све некако да бодујеш и добијеш гоат. На крају се све своди на лични утисак.

Za zibu ne znam znam da je osvajao al meni ivan miljkovic no1

Pa dobro ne pomaže baš sto ne gotivim klička i mejvedera lolo

Miljkovica sam jednom video kako izlazi iz smarta, prelol scena. Bas markantan tip inace

na miljkovica su se picke lozile dok je bio aktivan otprilike isto ko i na elvisa u ono vreme

dzordan i tajson su planetarno najpoznatiji sportisti u istoriji....nesto ko koka kola su njih dvojica

Inače izmedju mj i lbj... isto za lbj kao ronaldo, previse puta je nestao na terenu. Tad kad nije nestajao je bio bolji od mj, pobedio je gsw koji je bolji zajedno od svih finalista protiv mj sto su igrali... ali to nestajanje ponekad... i opet je morao kajri da reši g7, nemojmo se zavaravati. I rej alen g6 protiv SA 13'

Slazem se sa mitketom, ja se vodim time da sve uzimam u obzir jer ako cete npr u nba da brojite prstenove dzordan je koji 4-i?

Lbj je prosle godine jebenu grupu gradjana doveo do velikog finala najdominantnijim partijama koje je svet video, to niko ne moze da mu ospori. Imao je i krs od suta kada je usao u ligu al sad je nagruvao muda i sa trojke tako da je po meni rame uz mj-a sada za nijansu ispod tacnije ali ako i sa lejkersima uzme prsten eto njega u ravni a mozda i iznad. (Ni mj nije imao neki sut za 3 doduse nije se ni koristio tada toliko). Pa koliko godina za redom je u vrhu i u finalu? Slicna mi prica kao sa ronaldom jbg u svim aspektima igre je u samom vrhu racunajuci od ikada. Mj je bio skorer i to vrv najbolji sa jebenim instiktom ubice ali ovako kad pogledas all round lebron deluje bolje

Pa jeste, ali uzmi flu gejm dzordanov (gde se otrovao hranom ili bio mamuran nznm sta je tacno) gde je sam resio tekmu u 34oj godini protiv Melouna (top 3 PF ikad po mom mislj) i Stoktona (top 3 najbolja PG ikada)

Plus danas kad je ukinut handchecking dzordan bi sipao po 50+ ko iz picke, bio bi na liniji slobodnjaka pola tekme, pa cak kad su ga bed bojsi bukvalno svlacili iz vazduha kad skoci na obruc, davao je po 30+

I to sto zapata kaze je legitimno ali ne bih rekao da je nestajao nego nestao protiv dalasa sa dirkom. U svim ostalim serijama je davao svoje brojeve. Opet je nezahvalno pricati o resavanju jer se secamo j dzordanovog dodavanja keru da on opali trojku...nije poenta ni da igra hero ball nego valjda da uradi ono sto je najbolje za tim. Pa tom kristijanu se to sto je sebican vodi kao kontraargumet klasi a lebronu se nesebicnost vodi kao argument lol

Jeste all around lbj je bolji isto mislim

A i to da je u vrhu vec deceniju i vise je tacno, osporavaju mu kao "mj nije nikad izgubio finale", pa kakav je to argument pa bolje igubiti finale nego ispasti u drugoj rundi plej ofa, mislim ne razumem