Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Гугл су мислим оптуживали исто за тај имагинарни пеј геп, па су спровели истраживање да би се на крају испоставило да постоји пеј геп али контра, да су мушкарци уствари мање били плаћени.

  2. Steta sto ne mogu naci Alicev clanak u kom tvrdi da treba prati jednu masinu vesa nedeljno. A valjda gace menjati dva puta za 7 dana.

  3. Ono što nisam rekao, a trebao sam, je da žene biraju alfa muškarce, a ti nisu poznati kao neagresivni, samo ženama ta agresivnost ne smeta dok je uperena protiv drugih, i na zgrtanje novca za zajednički život. Šta žena misli kada živi sa čovekom koji poseduje pištolj? U pozorišnoj dramaturgiji je poznato da ako u prvom činu vidite pištolj, u poslednjem će on opaliti. Hteo sam da kažem da je potrebno da poznajemo pozadinu sukoba da bi ga objasnili i uticali da sprečimo buduće. Jedan od krivaca za nasilje u porodici su i CSR koji ženama podižu samopouzdanje i nagovaraju ih da se sukobljavaju umesto saradjuju sa muževima. Prevelika zaštita jednog pola neminovno vodi progonu drugog, i povećanju sukoba medju njima. Kada bi se CSR okrenuli svojoj primarnoj funkciji - da mire umesto da svadjaju, i kada žena ne bi bila automatski dobitnik razvoda - da dobija stan, decu, izdržavanje, možda i dodatak za samohranu majku, ona bi se više opredeljivala sa saradnju, a ne za razvod. Dugogodišnje nasilje institucija, otudjivanje dece, grabež za imovinom, i ponekad lažne optužbe dovode labilne muškarce u očajničko stanje pa se ubistva i samoubistva dešavaju. Da su razlazi pravičniji što se tiče podele imovine i roditeljskog prava, do tragedija bi mnogo redje dolazilo.

    Лол, јесам против тхирд њаве феминизма, али ово је једноставно хрпа пиздарија.

  4. On je covek hit. Prvo mi bilo smesno, sad mi ga malo zao.
    Ima hejterski tekst o tome kako zene bleje po trznim centrima i kako je moguce doruckovati za do 50 dinara, ali posto su zene prezauzete sopingom razbacuju pare na hranu, jer nemaju vremena da se bave stednjom. Taj mu je najepskiji.

    Msm on cak ni ovo za hijene i pcele nije interpretirao kako treba. Cistu biologiju je okrenuo kako njemu odgovara u njegovoj masti.

  5. шта није тачно у овом цитату?

  6. Ко је бре овај алић шта ради

  7. Ja: nemam fejsbuk i nikad ga nisam imao, ne poznajem nikog bez fejsbuka poseban sam

    Neko: Imaju oko 3 milijarde naloga, od cega je bar 30% duplaka, dakle 2 milijarde korisnika ima vise od 5 milijardi koji ga ne koriste, vecina si

    Ja: pusi kurac

  8. Poštovao sam žene do trenutka kada je, u mojoj ranoj mladosti, jedna žena sa detetom propuštena u redu za ulje. Bile su to 90-te, keva mj dala pare, 2h sam sa drugarima čekao u zmijici ispred Pekabete, msm jeste da o tome tada nisam tako razmisljao jer mi je sve bila igra (dete)...al ožiljci ostaju (dete).

  9. zene, tj feminiskinje nece nikad ukapirati da ako hoce da im bude bolje ne treba samo da nabijaju prst u oko svim muskarcima za sve sto im smeta, samo izazivaju bes i kontra efekat, i nista na silu nece uspeti da urade.

    Sta bi se dogodilo da se banuje seksualno moralisanje zenama skroz, to da muskarac prvi prilazi, da je muskarac taj koji tradicionalno placa pica na prvom dejtu, da zena zadrzava svoje prezime itd

    pa ovo bi bilo idealno i utopija je, a i svakako su danas devojke mnogo otvorenije sto se toga tice, nije vise 1940 godina ni ovde, niko nece reci aaaa kurva pojebala se na vece....msm hoce ako se jebe svako drugo vece tako sa nekim random garijem

    ovo da muskarac ne plati na prvom dejtu, pa bukvalno bi bio izvrgnut najgorem ruganju kao gle ga koji jadnik propalica itd itd....da se ne lazemo zene su generalno mnogo vece stipse kad trebaju svoj novac da trose na druge, mnogo manje su galantne, i jako malo ih poznajem koji su tako dzekovi da oce da placaju ravnomerno.....a ove JA SAM JAKA INDEPENDENT ZENA JA SAMA PLACAM SVOJE RACUNE i onda izdvaja da plati kolko je ona pojela il popila to su mi bas bednice, sto bi reko milicic, aj nemoj sramota je, platicu ja

    nego je fora sto ce sad opet soja da dodje sa pricom kako nije istina da jedno 85% i vise zena vole kad muskarac se malo uvati za novcanik pa plati....ne kazem da ih nema koje ce da lupe sakom o sto i kazu u redu je ova tura je moja, al bas su u manjini...

    doduse za to su krivi i muski bednici koji tako sami sebi dizu EGO kao neka neka ja cu da platim pa sav bitan se isprsi...a posle kad izadje samo sa drugovima onda kenja eee jbg nemam sad skoro nista vise nja nja....nista mi bednije nema nego kad vidim lika za kog znam da nema dovoljno da se protegne, a u zenskom drustvu se proteze da ostavi ne znam ni ja kakav utisak, takve slepce ribe i treba da iskoriscavaju i da im isisavaju svaki dinar

  10. ja tvrdim da je najveca laz koju zene furaju DA ZENE VLADAJU SVETOM NE BI BILO RATOVA jer sam vidjao takve sadisticke kucke, koje kad su bile u mogucnosti (kad su tu bili muski da im cuvaju ledja) su se ponasale gore od najkrvolocnijih zveri

  11. i ono sto pise u onom tekstu da zenama i ne smeta toliko nasilje njihovog muzijaka kad nije okrenuto ka njima moze se reci generalno da je istina...opet ne za sve zene generalno, posebno ne za feminiskinje sa kratkom kosom i ruznim frizurama, al dosta devojaka imponuje kad im je decko strah i trepet kojem ne sme da se pisne, awww docice ti moj nenad pa ces videti kako ces proci ako nastavis da me zajebavas po forumu, taj neki opis

  12. ЦИА прогурала други талас феминизма кроз Глорију Стајнем, верујем у њихове добре намере.

    https://www.youtube.com/watch?v=4HRUEqyZ7p8

    http://www.huppi.com/kangaroo/CIAtimeline.html

  13. Burek je samo sa spermom. Specijalna ponuda tog dana.

    https://www.bbc.com/serbian/lat/balkan-47806700

  14. doduse za to su krivi i muski bednici koji tako sami sebi dizu EGO kao neka neka ja cu da platim pa sav bitan se isprsi

    Zato lepo u Nemackoj "getrennt" (odvojeno) i ćao. Furajte vi sa Nemicama kad sam se ja već zajebo :(

  15. Komentar Gordane sa 95 odgovora

  16. Rezime
    Nisam ulazio u tekst(ali cu pogledati) ali iz komentara
    Sperma je od zeta a jajna celija od zaove(sestre od zeta)
    Neki ljudi su mislili da se majka opstila sa sinom a Gordana je demantovala ali u isto vreme ocenila dogadjaj kao normalan. Komentar Ljovocke Nezvanova na kraju deluje kao vrlo razuman to jest moj odgovor. Ocigledno da je Gordana mnogo na internetu i tu je Ljovocka u pravu. A da ne pominjemo sto je sujetna i misli da je intelektualac! Sve u svemu ne treba suditi po koricama tek kad sam procitao sve komentare dobio sam celu sliku Gordana je ok! Mada joj fali kur*a najverovatnije!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.