Podijeli sa Vukajlijašima

  1. dok mi filozofiramo
    šiptari se množe

  2. I msm na ono sto mi smatramo civilizovanim svetom, da se neko ne hvata za Saudijsku Arabiju sad.

  3. Не могу да одговорим да ли ми одговарају границе јер се стално померају, мора то егзактније да се каже

  4. Pa ono sta ti odgovara od patrijahalnog sistema sta ne.
    Sta bi se dogodilo da se banuje seksualno moralisanje zenama skroz, to da muskarac prvi prilazi, da je muskarac taj koji tradicionalno placa pica na prvom dejtu, da zena zadrzava svoje prezime itd
    Tako te neke sitnice, dodaj sta ti po volji, a da se tice obicnih smrtnika

  5. Што се мене лично тиче, равноправност подржавам само у изворном значењу (сви требају да имају иста права), али сам против оног форсирања да жене и мушкарци требају да се понашају исто. Оба пола су природно различити, односно комплементарни, и традиционални систем породице је по мени доста природнији и функционалнији од ових нових идеја. Треба нагласити да традиционални систем није оно "ок да се туче жена" или "ја ћу да лежим а она ће све да ми приноси и да ми пере ноге".

  6. Не може ништа да се банује у животу јебига али по мени задржавање презимена је понекад одлика несигурних жена које форсирају идентитет и интегритет на папиру. Као што је “блам” да муж мења презиме, лично не бих осуђивао. Најгоре ми је кад по два презимена имају, свако кога знам са два презимена је без изузетка надобудна, испразна издркотина.

    Мада ако ти муж има бугарско презиме разумем отпор итекако

    То плаћање пића више и није толико презаступљено, плаћа ко зове / хоће да плати, наравно најгора опција је дељење рачуна на шта никад не бих пристао

    Прилажење и иницирање контакта у тесној је вези са моралисањем тако да кад се спусти друго порашће прво.

  7. da zena zadrzava svoje prezime

    Која је поента да жена задржава своје презиме, када је то заправо презиме њеног оца - дакле опет патријархалног порекла?

  8. Premijerno na vukajliji, snimak sa doceka nove godine, Pezos je u beloj kosulji

    https://www.youtube.com/watch?v=FvB3-Mqt0Z4

    izvinjavam se na losijem snimku

  9. Tacno Car.

    A mogli ste nesto i sami da dodate, ne samo taksativno da pobrajate ono sto sam ja napisala.

  10. Cre, blizu, ali nepotpuno tacno.

    Vojtehovska.

  11. sljedeci svjetski rat ce biti angry white male vs feministkinje

  12. Cre, blizu, ali nepotpuno tacno.

    Не разумем?

  13. da je zakon o starateljstvu uzasan prema muskarcima jeste

    Hahah zakon o starateljstvu, daj navedi mi neki član tog zakona

  14. Mihailo Alic kompletna dominacija

    https://youtu.be/mx0QlS29Pcc

    Obavezno procitati komentare ispod.

  15. Ova Soja gora je od Vojtehovski. cenim da vezuje onaj gumeni kurac oko struka i jebe svog decka uz pricu da i njoj ulazi pa izdrzava. Ako uopste ima decka

  16. Dok Mlada dolazi i sa osmehom prcka kao xe xe iskoricacamo vas al mora da vam se svidja to
    Ne zna se koja je vrsta gora

  17. ovaj debil kad dodje sa duplog bez ikakvog razloga.

    sneak -9000.

  18. Au sta cetnicka imigracija ima reci na ovo...
    Njihov Cikago dosli da prljaju.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.