Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ја бих то кажњавао једнаком казном као што силоватељи добијају ако се докаже да су стварно то радили

  2. Марко 

    а шта би урадио са овима што измисле силовање?

    Pa brate to spada u krivokletstvo...ne znam kakav je zakon sad, al bi bio u fazonu oduzimanje pasoša na period od 5 godina, smanjenje plate i društveno korisni rad, tipa baš sa pravim žrtvama silovanja.

  3. Silovati ih da imaju za sta kukati :)

  4. pa kako mislis izmisle....ako kaze da jeste, onda jeste...

    najgore je sto mi mirise da ce postati IN da devojka bude silovana, ko sto je IN da ljudi govore da su u depresiji, ili sto su IN one evropske pederske frizure itd itd

    citam u kaficu na sanku stojale neke novine i kao odvratna goca trzan kaze ZA DLAKU SAM IZBEGLA STRAVICNO SILOVANJE, i dalje u tekstu kao ne postoji devojka na ovom svetu koja nije bila makar skoro silovana, to muskarci rade bla bla, i kao dobro sta je bilo....kaze kad sam imala 17 godina, decko me neki vozio kuci i krenuo da me ljubi u kolima i ja mu rekla eej ne ne necu, sreca on se zaustavio nije radio dalje nista... I TO JE ZAMALO STRAVICNO SILOVANJE LIK POKUSAO DA JE JEBE, ONA REKLA NECU, ON STANE I TO JE TO HAHAHAH, pa kako nemaju bar malo blama zbog onih zena koje stvarno prodju neko maltretiranje

  5. odvratna goca trzan

    Plus i zvezda, gospodine.

    ZA DLAKU SAM IZBEGLA STRAVICNO SILOVANJE

    A dobro, Pez, to ova škrabala što overhajpuju naslove...

  6. Msm, teško je govoriti o silovanju ukoliko i sam nisi bio silovan. Kapiram da 50% zaista silovanih nikada i ne izađe u javnost sa tim zbog, pre svega, mentalne traume a onda i seljačko-osuđujuće sredine koja vlada u Srbiji. Tek sad polako postoji interesovanje da se o tome priča pa samim tim imamo i temu lažnih prijava i ovoga što Pezos kaže da će "silovanje postati IN"

  7. Kako se ti Pezos zajebavas sa ozbiljnim stvarima, bukvalno si knjiski primer lika koji relativizuje nasilje.
    A ovo igranje na kartu drugih zena koje su stvarno bile maltretirane je ispod svakog pojasa. Pogotovo kad se uzme tvoje relatizovanje silovanja iz posta u post. Zena laze. Nijedna nije bila maltretirana. Nikad. A i ako jeste. Izazvala je.

    Ne Prof, ne izadju zbog ovakvog stava odozgo. Drustvo trazi savrsenu zrtvu, pet osobina savrsene zrtve da bi joj se verovalo. Savrsena zrtva ne postoji. To je imaginarna zrtva u sustini. Da bi zena izasla i rekla sta se desilo treba nevidjena hrabrost, jer eto budala koji ce joj meriti svaku izgovorenu rec, duzinu suknje, broj seksualnih partnera itd.

  8. - Šta imate od stručne spreme, gospođice?
    - 3 razreda Frizerske hihihi
    - A prijavili ste se za mesto u Ministarstvu Spoljnih Poslova?!
    - Da.. ali sam jednom ZA DLAKU IZBEGLA STRAVICNO SILOVANJE!!!
    - Počinjete od ponedeljka.

  9. ajde ne seri bre, za dva primera koja sam napisao bukvalno nije bilo nista, isto vece se smeju i piju na zurci, bukvalno deset ljudi potvrdi da su se jebali najnormalnije u sobi, sutra ujutro se drze za ruke idu na dorucak i kao silovanje....
    ova ruskinja bukvalno jebe samo srbe i crnogorce i bosance jer je bila par godina u vezi sa crnogorcem pa je sutnuo, smeje se ko hijena jer je liku usrala zivot sa tim prijavljivanjem za silovanje

    ti pricas meni o traumama, a izgleda da bas ti imas neke traume od muskaraca jer isijava ogorcenost prema muskom rodu kod tebe, ti bi im bukvalno skakala stiklama po jajima i vadila im oci srbosekom kad bi bila u mogucnosti

  10. Sta pricas ti?!
    Seres ovde na pet strana kako vecina zena izmislja da je silovana, dodje zena i kaze ti da seres, onda ona mrzi muskarce. Znaci mrzi vas svaka zena koja zeli da zastiti svoj integritet.
    Ovim postovima si se popisao svakoj pravoj zrtvi u usta i za to je potrebna izvesna doza nesvesti i bezobrazluka. Pored toliko silovanih, maltretiranih zena ti imas potrebu da pises o onima koje izmisljaju maltretiranje i relativizujes sve. Na stranu sto ti ne mozes znati da li jesu ili nisu bile silovane. Ali najmanji problem je tvoje pominjanje ta dva primera, a sva prica okolo gde ta dva primera uzimas kao normativ jeste problem.
    I ne, ne mrzi svaka zena koja zeli da zastiti svoj integritet muskarce, a zasto to neki dozivljavaju kao mrznju je vrlo dobro pitanje.

  11. Sanja koja ima 17 godina oduševila je Đorđa Davida, kom je bila veoma simpatična, a Jelena Karleuša savetovala ju je da uradi usne.

    "Ja imam samo jednu želju, a to je da ti uradiš usta. Kajli Džener je sa 16 godina uradila usta", rekla je Jelena, a Saša joj je odmah odbrusio kako to nije u redu i da je mlada.

    "Ti treba da budeš neutralan i vodiš ovaj cirkus, brojiš dukate, a da pustiš životinje da zabavljaju masu. Predrasude su jake. Ovde je OK da biješ ženu, a ona koja napuni usta naziva se pogrdnim imenima. U Arapskim zemljama devojke od roditelja dobijaju na poklon operacije", rekla je ona.

    evo zenska pamet.....dokle vise idu sa tim kako svi misle da je OK tuci zenu hahahha, i to govori zena koja nije nijednom udarena i koja se jebala muza iza ledja i slala slike dosta lepe picke nekom fudbalercicu koji ju je jebao u muzevoj kuci skoro pred decom....tolko o tome ko ce da prica o moralu

  12. ajde prestanite da sejete mizoginiju vise, ne kapiram je l trolujete ili ste maloumnici

  13. IN one evropske pederske frizure itd itd

    Зато треба носити само немачку предратну...

    Озбиљна је прича али неуравнотежена, јер живимо у таквој моралној ери да је пожељно бити жртва нечега, дакле култ жртве. Зато једна страна неће да призна да силовање не може да буде само оно типско, а друга неће да призна да има лажљивих говнарки и говнара (кевин спацејев дечко бивши нпр.) који би корист да извуку, да се насладе својим измишљеним статусом жртве и нечијим кажњавањем.

  14. naravno da imam potrebu da pricam o gomili primera gde zene lazno optuzuju muskarce za silovanje jer tako branim svoj INTEGRITET, jer ni to ne bi smelo da se desava kao sto ni silovanje ne bi smelo da se desava...znas nije bitna samo tvoja guzica i tvoje licno misljenje, ono vrv bi izvrsio samoubistvo da me neka iz nekog njenog bolesnog hira optuzi da sam je silovao, a nisam

    prekini da patetises i da vrtis istu pricu jer apsolutno niko ne brani ni silovatelje ni one koji biju zene, al to ne znaci da treba da se cuti na sve sto neke skrnave stoke od zena rade

  15. pazi ti nju, znaci ja NE MOGU DA ZNAM DAL JE BILO SILOVANJE ILI NIJE,AL ZATO ONA SA SIGURNOSCU MOZE DA ZNA DA JESTE....hahahha koji EGO jebote

  16. Kult zrtve je cionisticka izmisljotina, pogledaj dokle su dogurali zbog holokausta (cak su izmislili i posebno ime za najebavanje svoje sirotinje, nije dovoljno reci genocid), kojeg su vrlo verovatno sami osmislili..
    Potom Huti i Tutsi prica u Ruandi, ima takvih primera milion... ljudi prosto sabiraju dva i dva

  17. U Arapskim zemljama devojke od roditelja dobijaju na poklon operacije

    Kao recimo

     amputacije klitorisa devojčicama

  18. Kad te covek cita pomislio bi da je silovanje lako dokazivo, da svaka zrtva prijavi, da svaki silovatelj odlezi. Kad ono medjutm, u praksi i kad je ocito da je bila silovana on biva oslobodjen. Ne patetise niko, nego ti isijavas neki infantilni sadizam koliko god to kontradiktorno zvucalo.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.