Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ti isijavas ogorcenost prema muskarcima, zbog cega mrzis muskarce i kako bi ih mucila kad bi mogla?

  2. Сојо то су проблеми свих кривичних дела што набрајаш. А у односу на многа силовање заправо јесте лако доказиво ако се на време пријави и одради одговарајуће узорковање. ДНК не лаже.

    Сад што неке не пријаве па се помире са силоватељем то је друга ствар... ево ова госпођица нпр:

    https://www.marieclaire.com/sex-love/a15957811/cheated-with-my-rapist/

    Знам да сам дао пезосу сад оружје за наредних год дана али тешко је одолети

  3. Potpisujem sve sto je Pezos rekao.

  4. Soji bih sad svašta imao da kažem ali neću da se priključim Peziki čoporativno bi izgledalo a to je odlika muškaraca sa tankim vratim, mi patika cipela glave smo gospoda. Al dosta si se izlupala Sojo ozb
    Pezose znam da Gocu mrziš više od Vojtehofske al mi priznaj da je ono jedno vreme bila vrh pička posle Survajvera valjda
    Skoro su neki naućnici utvrdili da žene dosta više vlaže tokom nasilnog seksa zbog adrenalina nego tokom običnog kad je dečko papučić jebe na krevetu žmureći sa laticama ruža
    Treba ispitati ko je tu oštaćem

  5. БОХОР ПИЧКИЦА ХА ХА

  6. Pa jeste, ali relativizacija silovanja upravo doprinosi tome da se ne prijavljuju. Jebiga neko te toliko ponizi, povredi, ti treba da izadjes na sud da ti razni mongoloidi rasclanjuju i tebe i tvoj zivot. I onda kao slag na torti relativizacije uzimaju se lazne prijave kao nesto svakodnevno.
    Lik silovao devojcicu od 15 godina, sve to snimao. Svi koji ga znaju tvrde da je lazna prijava. On oslobodjen tad. Sledecu je sekao nozem, polomio joj kicmu. E tu glavu poznajem, kao i glave koje su ga branile. Svi vrte istu pricu.
    Silovanje moze da ostavi iste posledice kao grublji seks, nije to nesto sto je lako utvrditi. Postoji pretpostavka nevinosti, ljudi odgovaraju za lazne prijave. Znaci zakon koliko toliko stiti. Vise nasilnika nego zrtvu u praksi cesto.

  7. Skoro su neki naućnici utvrdili da žene dosta više vlaže tokom nasilnog seksa zbog adrenalina nego tokom običnog kad je dečko papučić jebe na krevetu žmureći sa laticama ruža 

    El iz Masačusetsa naučnici? Braaate...

  8. eeee da hahahah, sad ce ispasti kao da kenjam da bi dosolio pricu, al sedimo mi kod drugarice cugamo i oko 2 neka devojka se dere SILOVAO SI ME STOKO, SILOVAOOOOO SI ME TI SI MENE SILOVAO OVO JE SILOVATELJ....tako nesto, citava zgrada izletela na prozore, i oni tu nastave da se svadjaju i prica ide dalje.... A JEBAO SI IVANU MENI IZA LEDJA JE LI STOKO ZAPAMTICES ME----hahaha znaci devojci je povredjena sujeta jer je ovaj prevario i to joj daje za pravo da ga odjednom optuzuje da je silovao

  9. haha, ali meni nakrvavije kad neko potegne silovanje muskaraca, kao omamila me i silovala, pritom ne mislim na guranje flase bipa u guzicu, nego seksualni odnos pod prisilom... hahah majstore, pa meni kad su pune gace od straha i nervoze, poslednje sto mislim jeste da mi se digne kurac, ne vidim na koji nacin moze silovanje muskarca u klasicnom smislu

  10. pa mozda mu se i ne digne, nego bude onako ko hrenovkica, pa ga posle silovanja jos psihicki maltretira da je impotetni goljo

  11. Opet Bohor o tome kako je gospodin. Lol, ranije te to nije sprecavalo. Slobodno udri u starom maniru. I ne znam gde ti vidis copor. Suceljavanje stavova nije coporativno napadanje iako vrv tvom krhkom egu i neznoj dusici jeste.

  12. pa kako moze da siluje nedignutog, lol majstore jesi jebao ti kad, znas li fizionomiju picke?

  13. Nažalost, mnoge devojke danas nalaze da im je manipulacija seksom sigurna karta za prolazak u zivotu...za šta smo na kraju krajeva isključivo krivi mi, muškarci.

  14. Ovo za silovanje muskaraca od strane zena ni meni nije jasno, fizioloski, mada kazu da je erekcija nesvesna reakcija, sto je cudno jer penis pada u mnogo benignijim situacijama.
    Mada ima onaj slucaj kad ga je nadrogirala izmedju ostalog i viagrom.

  15. nesvesna rekacija? ajde ne seri leba ti

  16. Здравим људима се на разне ствари диже бомби - баш као и нездравим. Али да не преједуицирам... тело је аутономно

  17. Brt prenosim sta kazu oni koji se tim bave. Meni isto nije jasno, ali ne bih tako lako tu donosila sud definitivno. Inace ako je rekao ne, ne je, jel mu dignut ili nije sasvim je nebitno za dalju pricu.

  18. jebac, imao si nekoliko ogromnih omaski u tvrdnjama poslednjih dana, uzimam ovo sa rezervom...

    ako mu se dize na razne stvari, izmedju ostalog na prisilu, onda nije u pitanju silovanje jbg

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.