Prijava

ma dajte ovo je sprdnja ja ne verujem da je ovo istina ovako nenormalno. ljudi, jel ovo istina? (glasom odbornika iz trstenika)

Istina jbg
Imam spisak botova iz Mladenovca koji kuckaju za 40 k din mesečno

Je l ih razvlačiš po Fejsu ako se zamere jednoj dami? Xd

Ma to mi je kec u rukavu si lud XD

pevace im bora corba.taman da upotpuni ceo ugodjaj.kapiram da ce uz srbin je lud da dozive katarzu

Pazi, u redu je da se ljudi partijski organizuju i to, oduvek je tako bilo...ali ja stvarno neam koment na ovaj skrinšot bombijev...pouzdani ljudi, omg...samo mi krivo što je "ua fašisti" jeftinije za 200din od "Aco Srbine"...plaky :(

nisi ti to dobro video.barjaktari samo 200 din vise.ovi sto vicu svi isto.ako cemo iskreno,malo je 200 dindzi vise za nekog ko ce da mase nekom zastavom na fosni.barem 500 din vise.ili su to oni entuzijasti kojima nije bitna kinta, vec borba za bolje sutra, da ne idu nasa deca u svet vec da buducnost vide ovde.
problem kod ua fasisti je sto dobijaju isto kao i ovi sto aplaudiraju.jedni se samo deru,a drugi se i deru i aplaudiraju.ako cemo iskreno, ni to nije posteno.

Ja krenem da se smejem i likujem i onda se setim da je ovo sve u jebenoj mojoj državi i smorim se ko kurac koliko smo jadni

Brkić kaže da mu seku nogu

Dal cu ispasti silovatelj ako budem neku u autobusu pipnuo za stomak

Sns je partija a 700k clanova,jel stvarno treba da se ponasamo shokirano i iznenacheno sto dolazi 150-200k ljudi u bg,ma pogledaj oni imaju placene ljude da vicu i tapshu o ne jbt ko izadje nek ugashi svetlo.

Bora otvara program sa oko mene sve su ponavljaci djaci

kako je lepo biti glup :DDDDDDDD

haha, da..jebote pa gde njega nadjose da im peva, gori bi bio samo Zeljko Samardzic
https://vukajlija.com/zeljko-samardzic/214572

i Jutka sa naslovne strane

Al Kapone, poslednja pesma o tebi, nemoj sreco nemoj danas, ostacu slobodan, pravila pravila, dva dinara druze... bice mu bas jebeno da sastavi repertoar

Бора Чорба, јебени услужни рокер

Danas je u meni neki pomešan osećaj sramote što delim državljanstvo i još gore vazduh sa ovim pojavama, gađenja zbog toga koliko su isti kolektivno glupi, i sažaljevanja jer bolest ipak ne bira.

nije ni cudo sto su danasnje mladje generacije glupe ko kurac, mislim na recimo 18-30 godina, splacinare, neradnici, bezmudasi i imbecili, ali kad pogledam na ovim slikama kakvi su im roditelji i kakav im primer daju, nema drugo nego - ovce jebene, tome sluzite i nicemu drugom