Prijava

Ено гори зграда људи моји ајде дајте своје мишљење о томе

Majku Dzeksonu bih se popisao na grob mater mu jebem bolesnu

Ali mi je veliki cinizam što kada recimo MJ bude optužen za pedofiliju celokupna industrija oko njegove muzike gubi posao, svi producenti, plesači, muzičari itd. A katolička crkva dobije milijardu dolara.

Nije izgubila industrija, gube samo oni vezani za njega. Nije ni Holivud izgubio zbog Vajnstajna, mozda par njih vezanih za njega.

Nije ni Kacavenda u svili i kadifi sada. Zasto i cemu kolektivna odgovornost? Zar se ne borimo protiv toga, mislim na civilizovane ljude?

Jebem li ga, crkva je prva koja poziva na kolektivnu odgovornost za prvobitan greh. Hrist je patio na krstu sa sve nas kolektivno. Ali nebitno.
Bitno je da je cela ta priča zasnovana na lažima i neistinama i zato će kad-tad da propadne, ne bi bila ni prva ni poslednja.
Znaš kako - ja verenike volim ali smatram da im treba pomoć. Ako se borim protiv raka - neću da idem i ubijam ljude koji boluju od raka, nego ću da platim pare onima koji pokušavaju da pronađu lek protiv istog, a bolesnima da pomognem koliko mogu. Taj neki rad.

ma koji si ti kurac

a gde je kacavenda sada?

Prvo, procenat bolesnika među sveštenstvom nije ništa veći od procenta među ostalim profesijama

kako ti ovo dokazujes

a kako ti dokazuješ da jeste?

ja ne dokazujem nista.ti si izneo tvrdnju.
kako kada bih ti ja rekao da jedes govna,pa me ti pitas kako dokazujem,pa ja tebe kako ti da ne...mozemo tako u krug.

ja mislim da jedini sa ovog sajta imam onaj lazni zlatnik iz notr dama gde sam bio nekoliko puta, kao i u samom parizu par puta, a i ovako mislim da sam obisao vecinu planete sto me stavlja u tipa 1% ovog sajta sto se tice obilaznosti zemalja na ovoj planeti

I beg to differ. Svakako srdačan pozdrav :*

Vu,potpuno se slažem sto si napisao,ako je išta tačno rekao Marx,to je ono da je religija opijum za narod. Ovakvi seratori kao ovaj Bombas,koji se sad predstavlja liberalom,slobodnoumnim likom,a onda sipa srednjevjekovne dogme su najveci kancer od ljudi.

hah, ja jedem govana, a čovek traži dokaz u rangu tačnog broja planeta u univerzumu, čuj kako dokazujem... pa logična stvar, na 10 slučajeva seksualne zloupotrebe u crkvi poslednjih recimo 10 godina, bilo je barem nekoliko hiljada onih koji ne privlače toliku pažnju. Ima tu i lekara i molera i bosanaca, samo nikome nije interesantno. Ali kad treba popa opljunuti, evo ga prvi. Šta ti je uticaj komunjara đedova i očeva.

Дркање на причу религија опијум црква мафија је недостојно одраслог човека, независно од религијске опредељености. То се једноставно прерасте.

sinkey7
Vu,potpuno se slažem sto si napisao,ako je išta tačno rekao Marx,to je ono da je religija opijum za narod. Ovakvi seratori kao ovaj Bombas,koji se sad predstavlja liberalom,slobodnoumnim likom,a onda sipa srednjevjekovne dogme su najveci kancer od ljudi.

U temi "S kim ste od poznatih osoba popili piće", član sinkey7 piše kako bi voleo popiti piće sa nekim random bušnjakom kako bi mu ovaj napisao pesmu. Dakle tema nije s kim bi voleli, nego sa kim jeste. I onda sinkey koji jednostavno nije u stanju da percipira prostu rečenicu iznosi zaključak o kanceru društva. E jebem ti narod.

Muzičar i tekstopisac,glumac TLN s pseudonimom EJK,nije nikakav random bošnjak,već Srbin pravog imena i prezimena Mirko Srdić.

Jel se odaziva na bošnjo?

nisam rekao bošnjak nego bušnjak, ove dve reči iako imaju isto poreklo i značenje (eng: bush, žbun ili ljudi iz žbunja, šume) su različite.

izvrces,tako da ti slobodno mogu reci da jedes govna.u sustini nemas nista sem svoje tvrdnje da je to tako.to se narodski zove jedenje govana.mozda to tvoje i jeste tacno,ne kazem...ali ipak je to u rangu ispijanja piva ispred prodavnice,pa svako ima svoju teoriju o necemu sto je tesko dokazivo. to ne mora nuzno biti netacno,ali je uglavnom proseravanje vise ljudi gde je u pravu onaj koji bolje slozi spiku o napadu elijana vs srbi su boziji narod.

ziveo komunizam i hejt prema popovima.

Jel ovo realno? Sigurno nije namešteno? A i da jeste dovoljno govori o stanju u Srbiji...