Prijava

E sad, te face, ali zapravo, to se ne vidja po bg, to su takve fizionomije dinaroidske, iz zapizdine, vidi se beda na njima.

To. Da se razumemo, ja sam odrastao u pripizdini, a i u toj pripizdini sam dođoš jer sam dinaroid, ali ono od juče je Srednji vek; kao Smrda Mudić, taj stil odevanja i kvalitet zuba. Takve se face ne viđaju u mestima od preko deset hiljada ljudi. Izgleda da je Vučiću takva frka kad je zaista najgore iz cele Srbije doveo.

ladan znoj me obliva kad naletim na neko staro vukajlijaško akcijašenje
https://vukajlija.com/forum/teme/23855-sovjetska-partija-vukajlije-spv?strana=1

odvojio sam malo vremena da iscitam komentare na ovo sto je bora pevao na mitingu.
leb te jebo.
ali zasto je presao na drugu stranu,kakav je to covek.izdao si nas.oni ne znaju tvoje pesme.bio si mi idol.nikad vise. i slicne stvari.karikiram malo,ali to je smisao.jebala ih sve riblja corba.roker bora.
kada u novinama pitaju satro poznate licnosti o necemu, pa bude njihova slicica i kratak komentar. jami, pevacica(nesto kaze), nebojsa bakarec,politicar(nesto kaze) bora corba,roker.

Roker jbte. Ima li crnje reči?

dovoljno mi je crna i ono "urban". u smislu osobe, organizacije i sl.
i posebno ljudi koji to potenciraju.mi smo urbani,ja sam urban.ja sam pride i vegan

Jebi ga prejadno mi je to sa Borom, ali u principu svi ti estradni umetnici koji su za vreme rata kenjali o drugim narodima su posle rata shvatili da su tržište od 22 miliona ljudi sebi sasekli na 5-10 miliona max. Koliko je bljak bilo gledati Boru kako opet pokušava da se probije u Sloveniji, kako se upinje i otvara koncert pred 200 ljudi sa onom hehe pesmom "Srbin je lud", a publika ledena.
Pored toga, Boro više ne sme da pije, mogu samo da pogađam kojom je ovisnošću zamenio alkohol, a to košta i košta.
Ali ne verujem da je baš toliko izlapeo da ne shvata da se posrao na celu svoju karijeru. Mislim posrao se on na svoju karijeru još od kad je izašao poslednji dobar Čorbin album, ali ovo ga je ubilo u očima mnogih.

Cenim da ću da dobijem više pluseva nego minusa, jer sam OG lord pisanja, a ne druga liga kao neki od nas, je li.

Sto si nervozan, "minus na reklamu" je OG vukajlijaška mantra

Ma zajebite tu priču urban, roker... Realno Boru da su zgazila kola devedesete godine završio bi kao jebena legenda sa tekstovima koje ima i što je večito bio drkadžija. Sjebao bi i Mancea i Ipčeta.

E, kad spomenu Ipčeta;
Koji je on ustvari kurac od pevača. Klasična Kobejn spika, kad umre neko polu-poznat, pa ga dižu u nebesa.
Ja recimo nikad nisam slušao Šaulića, ali ič, i sada umre Šaban, rekoh aj da vidim baš o čemu su tu radi, naravno pustim odmah uživo neki snimak, svaki put kad saznam za nekog novog muzičara odmah idem na žive snimke da vidim da li su ril mekkoj ili plastikaneri, krv ti jebem koliko je Šaban dobar bio i šta sam ja propustio u životu, ono je prog-folk, svaka pesma menja tempo i takt barem 6 puta, tekstovi jebu, a on vlada orkestrom od 40 plus duša kao Zapa diriguje iza leđa, o kvalitetu glasa da ne pričam. Jedino ga jebe što je Šaban, ali to se vidi jedino kada priča između pesama.
Pusti Ipčeta uživo i tiha jeza. Njanjavo, prejadan bend, energija opada kako pesma odmiče, sve u istom ključu i taktu, i trebao je da crkne ko mu jebe mater mandovsku.

Pa gledaj ovako... Razumem tu priču pošto i ja od malena slušam rok, pank, metal itd. Šaban kao Šaban, nemam šta da dodam. Muzički jebe kevu, tekstovi jaki. Dva galeba bela, Majko...
Ipče je pored toga što je poginuo mlad imao te sirove tekstove koji nisu ništa posebno ali puknu čoveka kad je mrtav otkovan od alkohola. Ej bre gde ćeš jači rokenrol od Samo jednu nedelju da ti gužvam postelju?

A čuo sam za Šabana da je ljudina bio preljubazna, ima priča kako sedi on u restoranu negde u Bosni ili Srbiji, ist kurac, i jede supu i ulazi Milan Mladenović i EKV i kao jao crko nam kombi, nećemo moći da stignemo ja svirku, ovo-ono, i znači Šaban to načuo i pazi sad PREKINE JEDENJE SUPE, odlazi do svog šofera koji je ujedno i mehaničar par ekselans i taj lik opravi ekaveov kombi i spašava im karijeru i ugled.

Jeste, ali onaj snimak Samo jedne nedelje sa posela nekog je klasičan primer tog opadanja energije kako pesma odmiče. To odvaja dečake od muškaraca.

Hahaha ne znam, nisam ga poznavao lično, pa ne mogu da pričam. Činjenica je da je lik bio najjači muzičar od narodnjaka i da je jedan od retkih koji može da se sluša bez alkohola, a da čoveka pukne emocija.

Nisi pravi Srbin ako pijan ne pustiš na inboks devojci Samo jednu nedelju i probaš da je muvaš

Haha :)
Sve u svemu - Ipče je pank, Šaban je progčina.

Pa da... Ipče je u stvari više pank nego rokenrol. Slabiji tekst, slabija muzika ali ponavlja se i ima poruku. :)