Prijava

Inače nerealno koliko je sve to jeftino.

Dođeš, imaš večeru, pa noćenje. Sutra doručak pa te vozaju i organizuju rafting, posle toga ručak, večera pa noćenje. Sutra ujutru imaš doručak.

Sve to 105e po osobi, a kamp je u fulu sa bazenom i to.

Cenim da tako nešto u Srbiji Kopaonik neki tipa bi bilo 874e plus rafting organizujte sami.

nebitna informacija za nebitan "događaj", usput verovatno i lažna. A ti o tome peniš li peniš, nađi život jebeno.

Evo da podelim, zvanicno sam se ozenio. Ono papirski iako realno zivim sa zenom vec 6 godina u grijehu.

Čestitamo Salence. Neću sad bacati skečeve moje saučešće i te fore
Živeli

Čestitke, Sale. Meni će uskoro 12 godina braka, jbt, prošlo kao metak :-)

Bilo ko: oženio sam se.
35 year old nibbas: PA SXTO DA TEBI B00DE BOLYE NEGO MENI HUEHUEHUE

svi smo to prošli jbg

Najs, Sale, nek taj papir postane hartija od vrednosti :)

grešan eo 13 godina, koga još brinu formalnosti

Nadam se da je nisi razocarao prvu bracnu noc xexe

I ja se nadam xoxoxoxo

kod nas se kaže - objesio se

tako jednom sprdali se sa jednim - objesio se, objesio se

nije prošlo 3 mjeseca od svadbe objesi se čoek stvarno

zakačio se na onu kuku za krmokolj pa na dizalicu hidrauličnu i kliknuo dugme i objesio se ko gospodin

hahah kolko bombas peni od ljubomore na jebenog tilma hahah, pa druze ko ti kriv kad radis u nekoj muslimanskoj zapizdini pa ti ne pretekne ni za odmor, makar i bedan poput veslanja u gumenom camcu

Brate izvini, evo pred svima stvarno mi nije bila namera da te toliko isprvociram da ti jedina svrha zivota postane da me progonis po sajtu. Ja kapiram ako si iz socijalnih razloga ogranicen na tako nesto i necu te sprecavati u tome ako te jedino to drzi u vinklu, samo kazem. Od poslednjih 100 jebenih upisa, minimum 90 mene nesto kao prozivas, nije tesko videti.