Prijava

Ej al kolko jaka priča, momci vrv pre 10 god napravili ded metal bend nazvali ga Kolunga haha, šala i šega, narednih 10 god se sprdali to im bio hobi, verovatno prekidali priču na po 2 godine, probe imali jednom u 6 meseci, poceli da se bave, lupam IT-jem, i posle toliko godina te provali neki meksikanac, vracas se punom parom, verovatno ideš u meksiko da se zezaš po festivalima, prodaješ majice. A sve je počelo kao komični predah. Eto i neke lepe priče danas

Mislim, nikad tu neće biti nekog jebem li ga kakvog novca, al eto za džeparac od majici, plus garantovan plaćen put u mekiko. Baš mi je drago zbog momaka, uzev da od tih bendova uspe jedan od 50.

Da. Nego Zapata, ako moze tvoje misljenje
https://i.imgur.com/Lnd557o.jpg

Zasto se ovaj daun krivi na stranu, mislim takva mu je svaka fotografija, ne znam jel kljucna kost levog ramena mislim posmatraj polozaj kravate, bukvalno je covek iskrivljen na svakoj fotografiji, ja mislim neka vrsta daunizma, ali nisam siguran

Hahahah sta je ovo majku ti jebem

Neki veliki mali čovek naučnik itd

na 10 dinara, kupite čokoladu pa podelite

A što moje mišljenje pa ja nisam ortoped

Kičma mu prati kravatu, tako da postoji sklad tu.

Paz vako: ili mu je kraća noga na ovoj strani gdje se nakrivio, ili ima skoliozu, a bio je lijena guz'ca za vježbanje kad nije bio izražen deformitet. Treća opcija ne postoji.

Jel ovo Bolja? Ovo je kriva kičma ništa drugo.

Inače imam jedno prepreneobično pitanje al ne znam gde da pitam pa ću ovde:

Kako se i gde vadi potvrda da si bio zdravstveno osiguran od xy do xy datuma? I u slucaju da nisi da li je moguce falsifikovati taj dokumenat?

Idi u zavod za socijalno osiguranje i pitaj, cenim da oni izdaju te potvrde...

Tywin Lannister
A što moje mišljenje pa ja nisam ortoped

Obzirom na loš humor, cenim da si dosta vremena provodio na ortopediji.

Sta kao tukli me sto sam neduhovit lolo?

znam pricu da e lik zaglavio bolnicu i da nije bio osiguran i da ga nesto ne bi jebavali o placanju,otisao i naknadno overio knjizicu i nisu ga gnjavili za to sto je bio par dana u bolnici za dz.bukvalno su mu rekli da ode da overi knjizicu kako ne bi dobio racun.mislim da su i oni svesni da taj racun ne bi nikada naplatili,pa cisto pro forme mu rekli.da lakse sklizne u sistem.

hah i ja pokusavam da pronadjem korelaciju, ali cini se da sam glup

vidim da je forum pun mrznje pa cu da probam svojim novim vicevima da unesem malo smeha i pozitive

odakle gejevima pare?
-drzava
(drzava ih financira)

zaustavlja pandur dejana cukica i trazi mu vozacku i saobracajnu.
-to sam ja dejan, niste me prepoznali
-koji dejan?kosarkas?
-ne
-fudbaler?dejan stojkovic piksi?
-neeee
-astronaut?
-blizu ste.
-a znam,rece pandur, ti si dejan budala

https://www.youtube.com/watch?v=algGjMgNs6M

oduvek pricam da je 300 puta lakse navatati devojku koja je duze vreme u vezi nego neku slobodnu

dobro ovaj malo preteruje da ne pusta kucku da ide bilo gde sama hahah, al u sustini je sve ostalo u pravu.....kad cujem da neka kaze da ima decka 90% likova se okrene i ode kao nema sanse tu, a bukvalno je takva kao vocka koja padne sa drveta, samo treba da je pokupis