Prijava

https://www.kurir.rs/zabava/zanimljivosti/3393333/ma-nek-ide-zivot-dosle-iz-svice-strpale-harmonikase-u-gepek-i-povele-kolce-na-ulici-2-soma-ce-sve-resiti-boli-me-dpe
Ja sam sirotan ali uvek sam za odziv bogatasima ljudi znaju da se zezaju. Jeste malo seljana ali ja postujem ko zna da uziva(a pritom nikog ne ugrozava da naglasim)
Volim ovako nevezano izlet medju uspesne gde se gleda zezanje a ne dinar ili da li je sta glupo i ko te kako gleda. Nazalost ja moram da radim za druge i ne zivim brz zivot nego sam vise tradicionalno orijentisan :(
Doduse ovo su gastarbajteri koze ali nevezano volim to sto neki vide kao bahacenje a inace sam skroz nebahat lik. Naravno kao ventil kao hedonizam a ne zbog sujete i svako vece. Ima ljudi operisanih od interesantnosti dzaba da imaju milione ne bi znali da budu zanimljivi. Normalno da takvi onda osudjuju svaki potez bogatijih i to je legitimno jer i da imaju pare isto bi mislili. Tako da blago osudjujem seljanisanje ali podrzavam zezanje. Znam da srbija ne podrzava ne treba gledati komentare ali velikani svog doba su uvek usamljeni.

live zagađenje po gradovima
http://www.amskv.sepa.gov.rs/mob/

Mi u Šapcu smo to rešili davno, čim je postalo jasno da može biti potencijalni problem. Umesto što nas javno mrzite i potajno nam se divite, pitajte nas kako.

U nekom poređenju, mi iz Šapca smo Danska, BG, NS i ostala svratišta za Booosooonce su neka Srbija, a Vranja i Niševi Burkina Faso.

vi nemate sta da lozite. grijete se cebadima iz jyska.

dobri su izgovori premijerke i resnornog ministra.
rezime:kriva je sirotinja.
neki satro strucnjaci.nije frka,ovako je vec godinama,koji vam je kurac

a Vranja i Niševi Burkina Faso.

Muda si nam se napaso!
OPAAAAAA!

Pa vranje piše dobar vazduh, ne razumem.

mislim da zavisi i od dela grada koji se meri, u bgu pise na zelenom brdu AQI 20 fazon
a u centru 170
u srbiji je smederevo najgore trenutno je 190 aqi
a u sarajevu da zivim ne bih izlazio iz kuce dok mi ne daju gas masku tamo je 450, nadam se da ce potrajati duze od opsade

krivi ljudi sto loze i sto voze stara kola.kapiram da je to i smederevu.
nije to sto kineze zabole za vazduh i u kini,a kamoli u ovom prkunu od zemlje

U Smederevu kod mojih matorih u komsiluku loze gume i stari parket, ceo kraj smrdi, dok je svakom ispred kuce parkiran polovan BMW, Audi ili Pasat. Toliko...

vama onda tamo kineska zelezara dodje kao prociscivac vazduha

grejanje je najveći problem, automobili su kurac... ako ti imaš samouprave idiote iz sns koji nemaju predstavu koliko je važno subvencionisati ljude

a pusi kurac vukajlijo iskucao sam jedan jovicic post i samo mi je onako siv ostao nabijem te na kurac kajzene

uglavnom da napisem size onoga sto sam hteo u italiji je zahvaceno isto i delovi bosne i hrvatske, u sarajevu kalcijum fluoridom peru ulice da pokupi zagadjenje bar tliko da se smanji ovih 450 AQI ( u bgu je oko 190 za referencu a mene peku nozdrve i grlo sto sam bio 2h napolju)
moje je misljenje da je ovo zbog vremenskih prilika se poklopilo jer nemoguce da bg i sarajevo i smederevo proizvode vise zagadjenja od moskve

u svedskoj hoce do 2025. zabrane sva dizel auta. radujete li se polovnjacima?

dok je svakom ispred kuce parkiran polovan BMW, Audi ili Pasat. Toliko...

Mislim da ova vlast može da uradi sve jebeno uključujući i Kosovo da prizna, ali ako bi zabranila uvoz polovnjaka bila bi revolucija, krv bi tekla ulicama.
Diraj Srbinu u sve, samo ne u stranog polovnjaka, makar govna jeo i mačku podložio za registraciju i gorivo mora da se ima.

Sanitarni čvor
vama onda tamo kineska zelezara dodje kao prociscivac vazduha

Tako nesto, zelezara je najmanji problem. Najveci zagadjivac iz zelezare je aglomeracija. To je pogon gde pripremaju rudu i ostale sirovine za visoke peci. Jbg ruska tehnologija iz 60-ih. Kinez sada rusi staru rusku i pravi najmoderniju po svetskim standardima. Al prosecan srbenda iz Smedereva jebe Kinezu majku sto zagadjuje dok lozi parket umocen u mazut i smeka kroz prozor da li gori strnjika na njivi sto je zapalio.

ja mislim da je indija veci zagadjivac od kine ako se ne varam, pa najmnogoljudnije su zemlje, ne moze tako da se gleda
https://sc.cnbcfm.com/applications/cnbc.com/resources/files/2017/05/31/Carbon%20PP.PNG

Indija je septicka jama covecanstva

indijci zagadjuju doduse sami sebi, slabo pisaju u tudje dvoriste kao amerkanci i kinezi :)