Prijava

hahah bombi, namestamo 25 od 30 utakmica u fudbalskom prvenstvu, mislis da bi nam bio problem da simuliramo koji sedmerac da nam je rukomet iole bitan sport

rukomet u srbiji vise ne prati ni bliza rodbina najboljih igraca

Sta kaze GroGrok baki koju je ubio prosle nedelje?
Ako ces tako da smrdis, ja odo...

https://www.youtube.com/watch?v=RwjJNRAb1nY

hahaha kakva manipulatorka ogavna,

pezos da odgleda ovo

inače Stop Ham je odličan kanal, ovo treba i kod nas
prestao sam da gledam od kad onaj čečen nije više u ekipi, pravi mudadžija, ovi novi mi nekako mlaki

Vjetrovi duge sjećaju na dane lude
Nikada više one naše noći duge
Sad te, Pudla, sanjam dok ljubim žene druge
Kroz dušu prolaze samo hladni vjetrovi tuge

mislim da je vrlo blago ispracena vest da svetska zdravstvena organizacija od sada klasifikuje invalidima osobe koje nemaju partnera

mislim da je vrlo blago ispracena vest da svetska zdravstvena organizacija od sada klasifikuje invalidima osobe koje nemaju partnera

a sta ti vidis kao najvaznije posledice toga?

kod nas ce se to svakako svesti na to da neki sns bot ima prednost pri zaposljavanju ili invalidsku penziju jer nije jebo nista godinama

^ Sto rece neko u komentaru, najjaca bi fora bila da je ovaj sad gore dokumentarac ustvari materijal za Borata 2

---------------------------------------------------

Inace moram da podijelim, kad ukucas u Google Images "dragan vucicevic" bez ikakvih dodatnih rijeci, vec u prvih 20ak rezultata ti izadju fotosopirane slike gde umjesto usta ima cmar i gdje mu je sperma po faci, a ostale slike su uglavnom oni cudni kadrovi i face koje hvataju namjerno isto da bi pisali po njemu.

Sad razmisljam da li su stvarno tamo neke pare (koliko on uopste moze dobiti) vrijedne da te ljudi tako gledaju i da tako ostanes upamcen

kako to misliš fotošopiran Mali Mujo?