Prijava

tebra, jezive su ove ribe sa tvitera. kao da moraju svaku nebuloznu misao da izbacuju iz sebe i konstantno teme oko jebanja/feminizma/muskarci su kurve/mnogo sam jaka i jebe mi se za tudja misljenja

meni je sve na tom tviteru blamantno, pogotovo ta tviteraska estetika

hahaha sta je tviteraska estetika

kao sto su na fejsbuku ostale babe, tako ce uskoro na twiteru ostati debili...

kako mi je drago sto mi ime nikad nije uprljano tim sranjima i sto nikad nisam dozvolio da budem deo te bolesti

ako se misli na srpsku tviterasku estetiku - kad pisu ono "evo nesto nesto ko voli" i gibanicari s utripovanim moralnim autoritetom prave sinteze tudjih misljenja bez ikakvog obima primene i na sta, i kad svi tu i tamo deluju kao neki uzasniji gosti roganovog potkasta i sire pipke u svim mogicim pravcima i komentarisanje svake moguce aktuelnosti koja ispliva samo da se ispostuje ta neka zadrta forma
sazeto otprilike

STA CE SLIKA TOMINOG PASOSA KOD TEBE U TELEFONU, ZASTO SI ZVAO TOMINU MAMU, ZASTO SI PRETIO TOMI DA CES DA JE UBIJES I ZASTO JE NE OSTAVLJAS NA MIRU?

dobro je kad si tako iskren o sebi ficko

hahahah ne seri da je radio ovo sve uzas

Eru jel shvatas ti da zenama mnogo lako sto ima dobrih muzina koji gi uvek voze s kola, pa nemora se zamaraju da polagaju za kola uopste, inace da muzine malo pokazu strogocu bila bi druga prica, dabome druga prica skroz na skroz.

da sam bio pametan i kupio bitkojne kad sam se nalozio na pocetku pandemije, sad bih ih mogao prodati po vise nego duplo vecoj ceni

e yivote lutalico

ovo moze i u sirotinjsku spiku, al me nece utesiti mnogo

Sevastokrator neke stvari su ipak dostupne samo ljudima koji imaju zaledjinu, i nemoj da krivis sebe zbog toga, tako ti funkcioniraju stvari u svetu.

Ne bi ti ašov ispuštao iz ruke kod mene, štakore pogani

Ahahha druže ne možeš vređanjem nadoknaditi ban polako

Kasniš sa tom konstantacijom, dragi moj Zmaje od Kosmaja. Ako te je neka obaveza omela u tome, u redu, ali ako je zakazala brzina kognitivnih operacija, reći ću ništa manje nego da si me porpilično razočarao

Boxore deti moderator
Bobrok deti oridjidji

Hahahhahahaha

Evo ti 50 evra, i naguzi se