Prijava

Kakve su sve polupojave ovde prolazile i prolaze kao selebritiji, pokondireni gedžovanluk onaj najgori licemerni, pišaju po sirotinji isto kao što bi ostala sirotinja pišala po drugoj sirotinji, nikad ovde nije bilo ni ukusa ni stila, žene srpskih fudbalera tu prednjače

kakvi sad strani placenici..ko to hoce da rusi vucica/.putin place od srece kad ga vidi a merkelova je the best frend. ne razdvajaju se.erdogan ga isto voli itd.

Ово. За дипломатију је тата.

Aj nemojte jesti govna, ljubim vas

Elem, ima li ko od vas tviter? Otvorio sam juce za potrebe firme i skontao sam da je to jedna velika grupa retarda gora nego ovde svojevremeno. Mnogo anonimnog kurcenja, a u stvarnom zivotu manji od makova zrna vrv.

Koja glava ovaj chavez au

tviter nemam ali pratim povremeno, bukvalno samo "progresivna" propaganda jako glupih amerikanaca i još glupljih vanmerikanaca koji ih obožavaju. što progresivnije to bolje. jebeš kornjače ali samo analno? zašto još nemamo marvel superheroja koji inkluzivno jebe kornjače?! cancel Marvel & DC!!!

msm kenjam ali kapirate suštinu

Mnogo lezbejki sa komunikologije i ženskih studija udruženih u klanove.

Ledeni e da te pitam nesto sta mislis dal kad ljudi sto manje mare jedni za druge, cak jos visse osecaju neku vrstu zavisti jedni prem drugima utoliko i vise nemora da bude tajnovit toliko onaj sto radi nesto diktatorski.,

kada citam neke izdajnicke portale, onda se cesto pojavi vest gde su tviterasi ogorceni i ljuti uglavnom na vucica,pa se pojavi tu i tamo neki link gde citam kako ga ruse online.interesantno mogu vam reci.mada,bilo je i nekih snimaka i fotki kojih bas nema svugde.bas se vidi kako se otima opusteno bez neke frke.
koliko sam provalio,to je golo govno koje moze da ima svojih svetlih momenata.nesto ko srbija.

skontao sam da je to jedna velika grupa retarda gora nego ovde svojevremeno. Mnogo anonimnog kurcenja, a u stvarnom zivotu manji od makova zrna vrv

Lozi debile da su selebritiji, isti princip na kome i Instagram radi i prezivljava, stvara iluziju da su tvoja proseravanja nekome bitna i da nekog boli kurac sta ti pricas i radis, zato i umjesto prijatelja sad imas pratioce, kao ti si neki kurac da tebe sad ljudi prate, a prati te komsija Milisav, tetka iz Minhena i dva-tri debila dovoljno retardirana da se druze s tobom

Mislis twitter? Instagram vise opstaje od kurvi i reklama

Pricam za oba, oba daju debilima iluziju da su bitni i da su mini selebritiji, te kurve koje spominjes su idealan primjer, neka uslika guzicu, zaprati je 100k napaljenih hindusa, i sad je ona odjednom influenser, odjednom se tripuje da je bitna, pocinje da komentarise desavanja u svijetu i stvari o kojima nema blage veze itd.

Pa mozda nije bitna ali zaradi brutalne pare xD

Previše ljudi koji nemaju pojma ni o čemu se pita o preozbiljnim stvarima. To je problem ove planete.

Previše ljudi koji nemaju pojma ni o čemu se pita o preozbiljnim stvarima. To je problem ove planete.

careful not to cut yourself on all that edge

Probaj, nije incest ako je 80+

i obavezno kurton, guma razdvaja i struju, a kamoli baku i unuka