Prijava

mnogim ljudma najvise odgovara doba paleolita, u njemu bi se najbolje osecali.oni se bune protiv svakog naucnog napretka, vakcina kompjutera mobilnih.protiv artifisla bi digli ko zna kakvu bunu.a poznato je da takvi ljudi vole da dizu buku i neumorni su.
ma ovaj sto bije nije radnik obezbedjenja.,sta kao ovaj ih drkao tri meseca i onda ovaj sto bije konacno dobio dozvolu.pa mogli su da mu zabrane ulaz.nema to veze sa mozgom.droga je u pitanju.u pravu si ovaj je ubica.mozda jos nije nikog ubio ali bice,ide ka tome.bez obzira na to obezbedjenje je trebalo da reaguje jer jebiga TO MU JE POSO.ako misli da ga obavlja kako treba onda nebitno ko je ovaj.ali posto su radnici obezbedjenja uglavnom obicne splacine onda ne intervenisu kad vide da je neko opasan, samo tuku klince i tako neke pijane brdjane,

zamisi policajac da kaze e necu da hapsim ovog ovaj je lud naljutice se ili sudija da kaaze joj ne smem da osudim ovog.,.onda druze menjaj posao jer nisi sposoban da ga obavljas.to vazi i za ove ljigavce iz obezbedjenja

Jeste. Da je ovaj crnogorac ili sta god da je i ciju gos zastvau bruka izvadio pistolj radnik obezbedjenja renomiranog brenda maxbet sa evropskom platom i zavrsenom obukom za najvise vojne operacije je trebao da kao dzejson stetam zalomi mu zglob ili uhvati metak zubima kao u matrixu i na kraju da karate udarcima onesposobi ostale "crnogorce" kao brus li. On je ovlascen cak i da im stavi lisice i doveze ih u najblizu ps. A u toku procesa njegova rec se uzima kao najvaznija cak moze i da promeni presudu sudije ako pokaze kartu security u sudnici.

da je izvadio pistolj onda bezanija ali posto nije i posto ih je dvoje mislim da su duzni da reaguju/mogli su da ga uhvate i da ga fiksiraju dok se ovaj ne oladi ili da ga prebiju kao sto to inace rade.doduse ne znam koja oni ovlascenja imaju, mozda su samo posmatraci i sluze kao svedoci

https://www.youtube.com/watch?v=ZMThdnTRCWI

Nanotechnology, cyronic suspension
Dna mapping, clonning a human
Mutant cybernetics, merging man and machine
Euphoric neural nets vs. synthetic logic regime

Cyborg informatics recrafting bodies
Artifical intelligence, C31 operations coding
Multiple data bases, umbilical network
Breath engine, indestructible heart

We are the first of cyber- evolution
We are the first to program your future
We are the first, we are the last...

Ja ne znam ni da su oni izisli iz kladionice, nema na snimku. Ako nisu izasli iz kladionice obezbedjenje nema nikakve ingerencije da ih sprecava jer oni nisu zandari niti je ovo jugoslavija. Nego za ovu budalu treba zandarmerijska patrola sa ful opremom. A na snimku se vidi da je jos par kompanjona sa nasilnikom, jedan ili dvojica. Obezbedjenje je bar te nebitne sline sprecilo. Ja na njihovom mestu ne bih. Da izgubim sutra zivot zbog mesanja u poslove lezilebovica i budaletina. Nek rade svoj posao mene nek ostave na miru. Mafiji da stane na put moze samo drzava a ne kucni savet ili radnik na ulici. A pogotovo ne labokv i ovi ostali sto se zale na rad sluzbenika obezbedjenja koji treba da rade posao policije i cak da budu i psihijatri ili sluzbenici centra za odvikavanje od bolesti zavisnosti pa da one pijane klosare poduce zivotu koji prave probleme po splavovima, kafanama i kazinima i da ih vrate porodici i izvedu na put. E to je radnik obezbedjenja.
I onda labkov se pocese po dupetu i stavlja rol virslu rukama u skartoc starijem klijentu pekare Teofilovic. Ma pravila su da se krse ne mozemo biti drveni. Pravi radnik se nikad ne drzi strogo procedure.

mozda nisu bili duzni da reaguju ali ostaje da su ranici obezbedjenja po klubovima govna

Moja reakcija na vukajlijaske tl:dr; gluposti
http://www.youtube.com/w/dNiBF948chk

Dvougao Bergas-labokv, da mi je neko tražio pare za ovo ja bi platio

Ostaje.
Ali da ne mesamo babe i zabe.
Ovo je moja reakcija jer tako uvek bude na internetu, najlakse je iz fotelje govoriti sta ko treba da radi i izvrtati ruglu postene ljude.
Jebac i posle nekog vremena ostaje na jednakom razvitku a to je posmatrac. Posmatra i ocenjuje. Nikada ne radi nista. Jebac lezilebac. :D

Lik koji je tukao je sef obezbedjenja...zato se ovi drugi iz obezbedjenja i povlace...nece valjda sefu da se mrsaju nesto...inavodno je ovaj lik podjebavao tog sefa par meseci unazad pa ovom prekipelo. Ovako lomljenje i mrcravljenje moze da se opravda jedino da mu je ovaj tipa maltretirao sestru il kevu il da mu upao u dvoriste kuce il tako nesto

Pravi radnik se nikad ne drzi strogo procedure.

Osim ako radi u nuklearki SKEČ

celtik uvek ubode termin za skeč. to je onaj tip ljudi koji ode prerušen u betmena i povede burazerčeta obučenog ko robin i upadaju teatralno na maskenbal za šta se ispostavi da u je stvari sahrana pukom igrom slučaja, eto takav ti je termin upadice, celtik
SKEČ

nisam gledao klip, nemam nameru, ali podržavam da je ovo zločin protiv čovečnosti i da nema smisla ne držati saditističkog manijaka na slobodi više ni trena jer ovo nije konvencionalno ljudsko ponašanje.

startovo sam muriju vcrs da mi kao pesaku koji treba da postane vozac za koji minut urade alkotest jer sam pre toga popio nekoliko pica. odbili me

Ovaj zbrisao u CG, raspisana poternica

dobice pokusaj ubistva sig

godinu dana nanogice i zabrana gaziranih pica se dobija kod nas kad imas vezu

sad vec ima trista verzija price zbog cega ga je ovaj tako prebio.neko kaze da mu je prebio sestru i da je zavrsila u bolnici.neko kaze jebo i tuko mu majku, ubio psa-kao dzon viku itd

Zaista nije vazno, stagod da je razlog ne mozes tako da izlomis coveka. Stite ga i vucic i milo, nece dan da prelezi

Idem lagano u influensere, pa možda nekom bude zanimljivo da pogleda

https://youtu.be/QrVNzXKMo2E