Prijava

Ti si Oblakovic sa Balkan infoa!?

To tebe ne treba da zanima

Alo ekipa, zanima me ako ste igrali nekad poker u pare, kolko ste najvise izgubili/dobili?

Igrao sam poker, bio sam u vezi ulozio sam mnogo i na kraju dobio 20k maraka. Onda se desilo ono najgore... "ko ima srece i kocki, nema u ljubavi' pogledao sam devojku u oci, samo je odsetala u nepoznatom pravcu, vise je nikad nisam video. Od tada je proslo <3god i dalje mi nedostaje, vtp bebo.

Nedostajes puuuuuno<3

idem ja malopre ulicom i dok sam prolazio pored jedne kante, tu su stajala tri cetiri ciganceta, jedno cigance ispruzi ka meni kesu sa cipsom i rece mi uzmi bato.uzeo sam samo jedan komadic cipsa da ga ne odbijem a znao sam da mu je to mozda vecera i da je sigurno gladan.izvadim iz dzepa sto dinara i dam mu.

Uvek ćeš imati, Labo

dajem ja uvek ali njegov gest me je dirnuo u srce.iako nema ni sam on hoce da podeli to malo sto je nasao u kanti

Taj nivo komunizma ni Sovjeti nisu dostigli, Staljin bi vas oboje odlikovao ordenom za doprinos permanentnoj socijalističkoj revoluciji

A šta nas košta da podelimo nešto svojim siromašnima, makar pred novu godinu... Da im kupimo kesicu čipsa i ostavimo ispod gradske jelke... Islam to i propisuje, da se jedan deo javašluka daje na bahatluk siromasima

https://www.youtube.com/watch?v=C1wtYjnhGeA

прелепо. и ова жена са дететом је прелепа и како је погледује овај плави ученик XD

Neko mi je rekao da su Tom & Jerry fiktivni likovi koji su najviše doprineli uspostavljanju jednakosti u istoriji televizijskog programa. Lol...
Slabiji igrač (Jerry) navodno dominira i upravlja dok jači igrač (Tom) ispada smešan jer u stvari popušta.
Još mi je rečeno da Tom & Jerry u suštini nisu neprijatelji, već da se zezaju sa celom situacijom.
Ne znam šta da mislim o tome, ali crtani ću pogledati opet.

https://www.youtube.com/watch?v=HJFxTsX0Ok0

ау

живот доиста пише романе

Konacno se opravi sajt jebem mu sve

Alo ekipa, zanima me ako ste igrali nekad poker u pare, kolko ste najvise izgubili/dobili?

U šta drugo nego upare? Igram preko 10 godina s pauzama, ko mlad majmun, izašo na televizor bio, lepo znaš kako. Ipak, ne bih preporučio nikome.