Prijava

negovana i održavana pička kreće polako da vonja već posle 2 pišanja

a i ako previse trljas tim intimnim sranjima dobijes kontraefekat da se jos jace oseti jer narusavas ph vrednost picke

hahaha

negovana i održavana pička kreće polako da vonja već posle 2 pišanja

hahahahha jebem ti koliko legendarna rečenica

Da se ne lazemo i kurac pocne da smrdi na kurac nakon nekih recimo 12 sati od pranja iako samo bleji u gaćama, a zamisli tek pička

Neobrezan kurac smrdi više nego obrezan
KO JE MUSLIMAN JA SAM

E al stvarno to za pičku to je problem koji se teško rešava pogotovo za vreme mece pa brt na krv se za sat vremena skupi milion bakterija ogavnih najprljavijih to je puta 10 na krv koja ispada iz vlažne šupljine i koja je odmah pored druge vlažne šupljine iz koje redovno ispadaju govna i da ne spominjem da obe čame bar 3 puta dnevno na wc školjki nahvata se tu bogami sve od zika virusa do tajlandske radiolarije

Kakvu li je muku Eru imao kad se razume u PH pičke koja se oseća.

Gamb ne znam nisam jebao sajtushe nikad XD
Elem, ovo za kontra efekat je tačan pička mora da ima te dobre bakterije da održavaju kiselost ginekolozi ne dozvoljavaju da se pirka 7 puta dnevno. Intimne kupke 1, 2 puta su ok ne remeti

Boh razumeš se u pičke vidim...

Pa razumem se nema šta

Ma ko je bre taj pička ha ha

mislio sam posle prvog jebanja da sam osemenio ribu i onda sam prostudirao citavu anatomiju zensku

Opasan si dasa Eru.

Naleteo sam na jednu prepedantu iz dobre kuće što se kaže što joj je znoj zaudarao izadje iz kupatila jebemo se svrsi oznoji se i haos
Isla je kasnije kod nekod doktora da joj regulise iskranu ili sta ja znam kao i tome bio uzrok i ispeglala je to kako tako

A opet je bila jedna koja da l se kupala sada ili na svakih sedam dana braćo pička joj je mirisala na žuti lenor. Nešto nerealno ja njoj nisam lizao pičku ja sam laptao kao ker
Tu sam i zavolio pičku baš

sad ce neko da se javi da prestanes da se hvalis da si jebao vise od jedne ribe xd

Ahhaha da
U 2020 ako nisi debil nije hvaljenje ni 50 da se ne lažemo
Lako to ide sada, sad više nema kafe i sastanaka podrazumeva se seks bukvalno

Crni Bohore pa sta ti je to trebalo.

Mislis ti svrsis, zene retko svrsavaju. Tu se nesto pobrkao u prici.

Mislim da je 65 žena sposobno da svrši po nekom istraživanju
90 je teoretski sposobno
Ali tih 25 posto su verovatno one što bisu eksperimentisale sa svojim telom da nadju sta im odgovara i jebe se u misionaru sa krpom preko glave jer sramota