Prijava

To pisao Pezos ili neki drugi dukatlija?

ma nasao sam na nekom klipu iz sopranovih
ali imas picke koje mogu da usmrde prostoriju stvarno, jednom sam prisustvovao a znam da se riba kupa redovno sva je mirisljava a picka joj smrdi kao septicka jama

svaka picka se oseti ali imas neke picke koje su trulez, nemoj me sad zajebavati bombi zgotivio sam te.......

i rakija je ljuta

Pojačan sekret, gljivice itd

Sedeo sam u autobusu i jedna dosla i stoji blizu mene a struk joj u visini moje glave. Osecalo se bas na ribu - ali meni to ne smeta.
Ne znam jel na to mislite kad kazete da smrdi?

ja ti kazem da postoje picke koje te teraju na povracanje, pitaj ginekologa nekog ako znas, jednostavno svaka picka drugacije se oseti ako si lizao vise od par picaka znas i sam
a imas i one prirodno ekstremno smrdljive picke, nemaju nikakve polne bolesti samo se osete i ribe to znaju i ne daju da ih lizu likovi da ne bi peglirali

Zato postoje intimne kupke, kad to koriste onda ne smrdi nego jebes seljanke xe xe

Ala se Eru razume u smrdljive pičke jbt.

pazi gamby ne moze da se ispere taj miris, pocne posle par sati opet isto da bazdise, a i ako previse trljas tim intimnim sranjima dobijes kontraefekat da se jos jace oseti jer narusavas ph vrednost picke
nisam ginekolog al mogu da pojasnim

Thilmo
Ala se Eru razume u smrdljive pičke jbt.

jbg brate dugo su javio i kosmopolita i ostale pojavice bile na sajtu

Ja čak mislim da se čita Havio

Ma nije ako se koristi redovno 1 2x dnevno u toku tusiranja i tako neko vreme sredi se, kontam da te sto vonjaju i pored toga imaju gljivice neke ili nesto

A ja sam npr primetio da sajtusama smrde picke ne znam da li je i boh imao takva iskustva

Imas i ljude kojima jednostavno smrdi koza ili znoj da ubija da ne mozes da stojis pored njih a okupali se pre 2h i dezodorans imaju
ili da im iz usta smrdi
e isto tako ima samo za picku
nisam naisao nikad tokom jebanja ni na jednu ali sam osetio kako isijava jednom

gamby
Ma nije ako se koristi redovno 1 2x dnevno u toku tusiranja i tako neko vreme sredi se, kontam da te sto vonjaju i pored toga imaju gljivice neke ili nesto

A ja sam npr primetio da sajtusama smrde picke ne znam da li je i boh imao takva iskustva

ne pricamo o istoj stvari ovde, razumem sta hoces da kazes ali imas savrseno normalne picke bez polnih bolesti, bez bilo kakvog disbalansa koje imaju uzasan miris i jak koji mozes mozda trenutno da uklonis ali ce te onda jebati posle bice jos jaci kad se vrati

ako se ovo odnosi na mene bombaj, jedno je biti gej a drugo imati standarde jbg
moj standard je da picka koju jebem/lizem ne smrdi na trulog kera

dobro, jebeš, čuli smo

jebem koliko i prosecna osoba