Prijava

Napiši knjigu 50 nijansi vonjave đane lol

nisu stroke nego jednostavno sam zapazio riba kad treba da svrsi promeni se i ukus i miris, verovatno je do toga sto luci
a primetio sam i da ovaj vodeni svrsh ima isti miris kao to sto osetim kad inace treba da svrsi riba, tako da sumnjam da je bas urin to, mada ima sigurno odredjen procenat i urina ta tekucina

Begaj be ogadi mi život

ma buraz probaj na zeni samo uzmi da joj trljas picku kao da pokusavas da osmirglas neko drvo za sto krace vreme ima da prska kao zmaj
ali moras imati snagu u rukama tj da znas kako da se ne umoris odma

Ahahha
Moram da priznam da se Eru dosta razume u pičku
I oseca se urin nema tu sta

Luvatare, sve mislim kul, ali zašto mirišeš svršotine mene zanima?

nacionalna klasa: lepak brt, klinci mirišu ko ludi

Devojkama koje, koje nemaju samopostovanje te mogu da daju seljacima poput Bohora koji je nizak kao, kao nocni stocic a a a a a, smesan, smesan kao vic, takvim devojkama u najmanju ruku treba, treba slomiti kicmu

ne mirisem, ukus i miris su povezani i meni su iz nekog razloga bas razvijeni, mada i vid imam 20/20

Kad sam jezikom doveo ribu do svrsha osetio sam to taj sekret kako se pumpa iz nje al nije ga puno bilo nisam ni hteo da ga ližem vido već ova se trese reko my job is done i podigo glavu to sam jednom samo iskusio ali mislim da nema tu mokraće ni zere

pa ako se ne oseti soba na bar malo esencije seksa onda znaš da nisi nešto naročito odradio poso

Iz ovih postova sam saznao da sam neuviđavan ljubavnik. Ja bi ako može neka penetracija i neko p00sxenye, a kunilingus sam u fazonu aj malo pa se brzo smorim, čisto da se prebrine

triforce to je ona ljiga sto izlazi iz picke hahahaha to je kad vaginalno svrsi, izgleda kao sperma skoro

kunilungus kad si mlađi i napaljen ko mlad majmun željan dokazivanja, žeđ za pičkinim socima i ukusima jenjava s godinama kapiram, naročito ako imaš neku dužu vezu, jbg tako je to
valjda.
Osim ako si na početku veze

https://sr.wikipedia.org/wiki/Kunilingus

na slici žene pederi

Bohor je jako ruzna, ruzna osoba, sta vise, izgleda kao, kao lopov

Ubacili ste mi crva sad. S kojom god krenem u nešto imam da se pitam da nije možda jedna od ti sa smrdljivim pičkama.
Do sad sve regularno bilo, fala Bogu dobrome...

Nemojmo zameniti prirodni l'odeur vagine za smrdljivu pičku.

Mora da ima prirodni l'odeur

Ja nikad nisam ni vido pičku uživo, kamoli omirisao