Prijava

Vucic bas prati sta se pise po Vukajliji.

Dobro je, retardu, znam da imas pola mozga i da ne umes da nanjusis nista

Ti si velika opasnost,pogotovo dok se opijas ispred dragstora.

"I Tito je krao, al je nama dao. A ovi kradu, a nista ne dadu."

Koncano izjava koja ide na smetliste istorije, da je neko drugi na vlasti krao bi jos zesce, a narodu ni patku ne bi dao. Ja prvi. Narod koji u Lucanima tapse direktoru u sporu sa roditeljima poginulog kolege ne zasluzuje ni 30e. Covek izgara da nabavi vakcine - necemo da se pelcujemo Gejcovom svrsotinom. Nabavi 60e po coveku da pospesi potrosnju - necemo milostinju, daj pare sto si pokrao. Nije Vucic najbolji vladalac, al nismo ni mi najbolji narod za vladanje.

Sevaste, ubili su Olivera Ivanovica. Oni ne vole ljude koji misle svojom glavom. Siroto moje jagnje Bozije, postrada od ovog zla

Iran i ekonomska kriza false flagovi u najavi

Ahahah jos nam je samo otvoreno botovanje falilo na sajtu, sad moze da se gasi

https://www.youtube.com/watch?v=ipAnwilMncI

Video koji je Navaljni ostavio da se izbaci ako/kad ga uapse,
Jeste propaganda i slikanje Putina najcrnjim bojama, ali sigurno ima i istine da ovaj izvlači parice za sebe preko drugara.
U svakom lsučaju interesantno.

h ttps://twitter.com/almostjingo/status/1328510478801256449?s=20
Iz nekog razloga neće da se postavi kad stisnem 'pošalji' pa samo kopirajte i nalepite na url pretragu bez spejsa između h i ttps

Godine iskustva lol
Jeebote ali jel realno da esencijalne operacije baš svakog svetskog rata moraju intrikantno biti povezane sa nama. Malo nas je al smo govna svima mi smo tačka bolna ♫♫♫

Naravno, oni su tu da bi se obogatili, a pred kamerama samo foliraju i glume brigu o narodu i sluze se recima kao kurvama

Realno, to ste i zasluzili obzirom kakav ste narod energetskih vampira. Vucic sa svitom vam ukrao, znaci, u-k-r-a-o, najmanje deset milijardi evra, a zauzvrat ste dobili Savski trg koji ste opet vi sami finansirali parama iz budzeta, znaci nije ga on platio parama koje je pokrao

Изгледа лошије од џоа алцхајмера

Pa nemas brate, svako javno izlaganje danas ti se svodi na "pre svega i iznad svega... svaka cast, vucicu" a moze i sa drugacijom konotacijom ali potpuno identicnom svrhom "svaka cast vucicu", i tako kupuje ovaj retardiran narod, jer cim ga svi hvale srb to percipira "mora da je dobar"

Ko vas plaća da tako mrzite našeg predsednika?