Prijava

melkor, nadam se da si ovo prepisao slovo po slovo uz obavezno da se prekrstis posle svakog dela?

inace, ne moram da ti pricam da je greh kopirati bozje reci djavolom napravom?

Jel ste izvukli neku pouku iz ovog divnog teksta g.Celte ili samo hocete da ostavite utisak na vase drugare?

Oližeš mi jaja majmunčino glibava

Celte nisam prepoznao jbg generalno ne gledam saut park, izbegavam takav tip humora još od kad sam otkrio ko stoji iza Simpsonovih i Rika i Mortija - sve sami okultisti i pedofili jbt nije zajebancija

ahahahahahaha
naravno da jesu

Ček šta i Džastin Roiland je pedofil i sektaš?

Brate edgy humor, nije ovo dokaz da oni jebu decu. Nađi dokaz i biće osuđeni, ovo je bukvalno ništa, sloboda izražavanja.

Doduše Harmon mi i izgleda kao neki bolesni sociopata i ne bi me čudilo da stvarno jebe decu i puca se adrenohromom. Ali Roiland je zajebant klasični.

Dobro de, svakom svoje rekoh već ne sviđa mi se takav tip humora dao sam razloge i toeto

Saut Park uopšte ne bi trebalo da stavljaš u isti koš sa Rikom i Mortijem a ni sa Simpsonovima, pogotovo ako ti je razlog za izjednačavanje svih tih serija to što su oni koji stoje iza njih "okultisti i pedofili". Ako su Parker i Stoun sektaši onda jebem li ga brate, imaju najbolji paravan ikada u istoriji čovečanstva. Ako se ispostavi da jesu pedofili pušim ti kurac.

ne sviđa mi se takav tip humora

Čisto onako informativno i da tupimo kurac, zanima me kakav tip humora tebi paše? Daj neku seriju ili nešto što smatraš vrhuncem komedije. Ako oćeš da podeliš s razredom, ako ne onda ništa poštujem tvoju privatnost.

Jel mora da bude serija, znam da mrziš vib kulturu al eto da podelim, ovo mi je trenutno top humora https://myanimelist.net/manga/87844/The_Fable

Znači trenutno, inače variram drastično što se takvih stvari tiče

A jao da bre weeb si zaboravio sam. Ništa, move along sir.

Weeb, alt-right, new age, kakav spoj lol

Nisam ništa od toga al ajde

Celte nisam prepoznao jbg generalno ne gledam saut park, izbegavam takav tip humora još od kad sam otkrio ko stoji iza Simpsonovih i Rika i Mortija - sve sami okultisti i pedofili jbt nije zajebancija

trej parker uci decu da psuju sram ga bilo:
https://www.youtube.com/watch?v=pR5EpnsvV58

I L U M I N A T I
L
U
M
I
N
A
T
I