Prijava

Evo od skora imamo pilotkinje, vizačice itd.

a sta je sa ovim problem jebemumater???

Kad je već reč o konzervativcima i liberalima, da se primetiti da je Rambo Amadeus dobro opisao situaciju i našao solomonsko rešenje.

https://www.youtube.com/watch?v=vPREIXtZvwM

e, al ovo ozbiljno, zasto bi bio problem da avion/voz/bus/kamion vozi zensko?

a sta je sa ovim problem jebemumater???

Osim što je totalno bespotrebno i beskorisno?
Znači bukvalno nešto što niko nije tražio, niko ne koristi, niti ikog boli kurac da koristi osim minornog procenta zaluđenika.
ALi postavljen se presedan da može po džepu ako ne koristiš rodno senzitivni jezik, i zaprećene su masne novčane kazne.
Problem je što taj presedan sutra može da se iskoristi da se donesu nove zakonske uredbe, pa ako slučajno ne kažeš Boži Vreću ljubim ruke milostiva platiš ručak za 15 osoba kod Rajka državi na ime kazne.

Mada, kakvu zavidnu tradiciju pridržavanja slova zakona imamo, nije baš prevelika opasnost. XD

e, al ovo ozbiljno, zasto bi bio problem da avion/voz/bus/kamion vozi zensko?

Nije nikakv problem. Ako misliš da mi jeste, pogrešno smo se razumeli.

sad bi ti bombaš došao i rekao da živiš u državi u kojoj jebeni palma privodi klinke od 15 godina, a ti se žališ što će MOŽDA neko sutra doneti zakon da moraš da govoriš pilotkinja umesto pilot (a bukvalno nesprovodiv zakon)

Tebra, znam za priču (relativno verodostaojnu) da je burazer burazeru za rođendan "završio" klinku od 14 godina.
Prema tome...

A možemo i da obrnemo tu tezu, ako se država bude bavila regulisanjem i nadgledanjem jezika, i svi budu tapšali, nije ni čudo što će Kung fu Panda moću da pravi Bunga Bunga žurke.

Čitam postove nekih ovde i prosto skapiram da zaista ovde ima problematičnih glava do bola. E sad, ne znam šta je gore: da li što stvarno ima ovakva mišljenja ili, s druge strane, što je spreman da troluje i da se toliko posveti tom trolu.

Ako je ovo prvo, jebiga, to je što je. Mislim da je veći problem ako je ono drugo. Dobar trol je znao biti interesantan pre nekoliko godina, sad je trol kao one crtica-brade iz ranih 2000-tih - jednostavno vreme ga je pregazilo i iz sadašnje perspektive izgleda očajno. Al zamisli da si u stanju da na Vukajliji, sa ukupno 10 ljudi i 30 naloga, posvetiš svoje vreme, bilo ono dragoceno ili ne, trolujući nekoliko ljudi koji su ovde iz dosade, onda zaista nešto u tim životima nije kako bi trebalo da bude.

Na stranu cela prica oko ostalih stvari, dok se u celom razvijenom svetu trude da sve bude rodno neutralno (jer ne znas pronoun itd) nasi nasli da razmatraju da uvedu obavezno rodno osetljivi jezik da budu progresivni haha jebem ti zivot

znaci liberali sprovode nasilje koka kolinim prezentacijama i tnjiter banovima

Браво, баш сам то хтео да кажем, какав Вучић одговор

svaka partija, ukljucujuci i sns kaze ovo sto si napisao. pogledaj drustvo oko sebe. svi uglavnom zive po ovim principima

Веома, сви окренути патриотизму, традицији, моралу, не знам да ли више државни врх или обичан народ, да има места све би нас уписали у црквени календар

Zaista ne vidim šta te sprečava da odabereš ljude u svom okruženju koji ne misle da je gutanje kurčine izraz solidarnosti sa potlačenim društvenim grupama.

Улази у топ 5 сиротињске спике што сам икада прочитао вероватно.

Ретарди доносе законе на основу изјава које су у равноземљашком рангу, терористичке организације попут БЛМ и Антифе малтретирају и убијају све који се не слажу са њима, куца се на врата легалне педофилије, здравом разуму се скаче по лобањи, али нема везе, шта то нас брига, гледај свој тор и двориште.

Ово "потлачене групе" боље и да не коментаришем.

https://www.youtube.com/watch?v=mVS78_wI3Dk

али колико је ово добро, кад се залауфа ЈЕБЕМТИМАТЕРЈЕБЕМТИМАТЕРР

law abinding građani

law abiding* građani

кнеже бабовићу! XD

кнез бабовић, на кога дефинитивно треба обратити пажњу у будућем периоду, је изузетан лик и у многоме већ доприноси мимолошкој структури савремене србије.

https://twitter.com/SrkyRoyal/status/1276620268597907456

иначе, кренуо је да прети смрћу свима који га зајебавају путем друштвених мрежа хахахаха

Che-vu tebra javi se u NZ izgleda neke zajebane poplave piši ako si živ dal te zahvatilo to sranje

Ako misliš da mi jeste, pogrešno smo se razumeli.

Da, pogresno sam razumeo poentu

Nesto sam se utripovao i uzmem da izmerim kurac i jebeno 1.5cm manji nego sto se secam da je bio u srednjoj skoli..

Bas sam se razocarao