Prijava

LOL kako je u glavu spicio.

Kad sutiras kurvu u glavu tacno znas zbog cega to radis, bravo za burazera

Slika koja ubedljivo najbolje prikazuje današnju Srbiju - lik medju stotinama ljudi udara ženu nogom u glavu. Prisutni sede i gledaju svoja posla, jer ih se zapravo ne tiče. Riba snima telefonom i reaguje tek nakon udarca (jbg ne ide da samo oćuti, treba se i zgroziti, izneverovati itd). Mreže gore, ljudi u šoku, u kakvoj to zemlji živimo i ostala sranja...

Da su muškarci sa ovog snimka imalo ljudi (imaju dostojanstva, samopoštovanja, obraza itd - jednom rečju da nisu gomila pičaka) ugazili bi ovo govno bez trunke razmišljanja. Ljudi koji biju žene su najveće pizde koje postoje, bukv. jedan šamar ih vrati na fabrička. Ali sa rogatim se ne treba bosti i ko zna čiji je burazer - muž - stric - drugar, bolje ja da budem miran.

Žene su mi možda i odvratnije, jer zadnjih godina nam ispraše mozak o jednakosti i pravima, bezbednosti i nasilju nad ženama...Gomila jebenih žrtava. Gde ja tamo da idem da se mešam još i mene da izuje, čuvaj dupe, nebitno što će joj možda slomiti lobanju, sama ga je birala. Nebitno što i njoj sutra mogu da slome lobanju iz čista mira, što ne bi bilo ništa novo.

Dežurnu tastatura armiju normalnih, vaspitanih i hrabrih ljudi koji će ovo zaboraviti nakon sat i po vremena ne vredi ni komentarisati, retardirani deo vukajlije svakako.

Ufff batice znas kako se iskljucim dok mi tvoja sestra sere nesto tim istim ustima s kojima je gutala kurac

Da branim kurvu od njenog vlasnika sto je sa razlogom sutira i prevaspitava? Hahaaah neee batice nisam ja nikakav vitez ni dzentlmen a ni budala, cekaj ja treba da se tucem sa covekom ciji kurac pusi kako bih dokazao, ispao sta? Tebe treba tuci melky a ne ovog gospodina, serem ti se u tu lobanju bez mozga da bar nesto imas konacno u njoj

Sta mislis o likovima koji brane kucke koje biju njihovi vlasnici?

Sta mislim, mislim otprilike isto sto i Bohor. Boli me kurac

Sramota bi me bilo da se umesam, tako bih ponizio sebe, a ne da iskuliram

Situacija 1. riba puši kitu stratimiru - nerealno, neizvodljivo, nezamislivo.

Situacija 2. riba puši kitu stratimiru za keš - opet vrlo malo verovatno.

Situacija 3. stratimir razgovara sa ženom - malo verovatno, jer sad svi imaju GM na tel. i nemoraju da pitaju nekoga gde je ta i ta ulica.

Situacija 4. stratimir bije ribu - neizvodljivo, riba bije stratimira je daleko verovatniji ishod

Situacija 5. riba nešto kenja stratimiru - male šanse, jer prvo moraš da imaš ribu. Ili da te uopšte doživljavaju kao razumno ljudsko biće koje shvata korelaciju odgovornost-uzrok-posledica. Jedino doduše da joj nešto dobaci ili prospe kolu na majicu, ali i onda bi ga pre prebila kao malu pičku nego što bi mu nešto kenjala.

situacija 6. riba kenja stratimiru jer ga je uhvatila kako piša u liftu - malo verovatno, jer stratimir redovno piša u liftu i svi su se već navikli da idu stepenicama, a u tudju zgradu svejedno ne ume da udje i opogani neki drugi lift.

Realno, "napuši mi se kurca stratimire" tema ima najveće šanse da dovuče ljude na ovaj sajt, kako nove tako i stare.

Strat bro moraš imati integritet i dostojanstvo da bi uopšte mogao da budeš ponižen, makar i od strane samog sebe :)

Melky, nije uopste lako govoriti o integritetu dok te banda gej muslimana razvlaci kao kore za gibanicu zapadajuci u sladostrasce dok trpaju svoje obrezane kurceve u tvoj pederski cmar rastavljajuci te tako od dimenzije vreme-prostor, ali veruj mi da nijedan od kurceva koje si do sada popusio, ne mogu da se mere sa lepotom i ukusom mog. To mogu da potvrde svi zenski clanovi tvoje familije

Dežurnu tastatura armiju normalnih, vaspitanih i hrabrih ljudi koji će ovo zaboraviti nakon sat i po vremena ne vredi ni komentarisati, retardirani deo vukajlije svakako.

A ti će ga pamtiš za vjek i vjekova siguran sam, već planiraš jednu kraću pripovetku ili poemu uzburkan ovim događajem.

Ni slučajno, nemam pametnija posla. 5000 žena će danas dobiti daleko gore batine od svojih muževa, momaka, makroa...U ovoj nazovi zemlji, to je realnost. Ali je naročita kategorija jadnosti provoditi vreme na portalima i mrežama zgražavajući se nad kojekakvim nasiljem i nepravdama. Ono u redu, izbacilo te iz takta i imaš potrebu da osudiš ovo ili ono - ali makar idući put reaguj kad se nadješ u sličnoj situaciji. Zaista naročit oblik života - izdežura po svim negativnim vestima i dogadjajima, poseje neki osudjujući ili poučan komentar (da se ja pitam varijanta) i ode na sledeći portal. Pitam se u kom trenutku prestaješ da se osećaš imalo bolje zbog toga.

Pa to i ti radiš u suštini ovde batke. Zgražavanje - check, ne činjenje ničega povodom toga - check, sejanje osuđujućih ili poučnih komentara - check.
Suština je da nije baš tako crno belo, šta ti ćeš tog lika da ispresavijaš od batina i ok šta onda? Sebi praviš sranje, potencijalnu krivičnu prijavu, ulaziš u nešto za šta bi realno objektivno trebalo da te zabole kurac, ili baš ako insistiraš da budeš neki vitez na belom konju, ne treba da ga ispresavijaš nego samo da ga neutrališeš, a neretko se i ta što je dobila cevanicu preko lobanje okrene protiv tebe jer ko zna u kakvom su psihološkom kurcu takvi ljudi. A i to što ćeš da sprečiš jednom tu instancu tog sranja, ne znači da si ti sad rešio neki problem zauvek, za ovakva sranja ovakvi opičeni retardi ne leže više od 3 godina otprilike, i onda kad izađu pitam se šta je realnije, dal će da stavi prst na čelo i kaže 'hej pa onaj čovek što me je onaj put sprečio je zapravo bio u pravu, ja ću se promeniti sada', ili 'e sad je kurva najebala, ja zbog nje da ležim, sad ima da im dam razlog da me pošalju na legit robiju'.

Svejedno, opet dolazimo do toga da je stratimir u pravu

Isti takvi poput vas prodaju lazi i sranja i bolescine samo da bi zaradili, da bar ne ostaju posledice po ovaj debilni i retardirani narod pa da kazes ok iskuliracu

"Sebi praviš sranje, ulaziš u nešto za šta bi realno trebalo da te boli kurac" je definicija tebe kao čoveka i ličnosti. Razumećeš da ne nameravam dalje da se nastavljam sa tobom na ovu i slične teme.