Prijava

zašto si toliko nesretna individua pušaču kurca

Pa ti si hodajuca nesreca, zabagreli cigane. Jos je nesrecnija tvoja porodica.

Ali nisi mu odgovorio na pitanje. Ko te je povredio? Neki jebač čiji kurac si voleo da pušiš te ostavio? Priznaj, olakšaj si dušu.

Vesna Vesna Bilo je tako..Sada se sve samo ispravilo..Necu to nikada kvariti..Moji roditelji su dobri ljudi bili jedni od najboljih na svijetu..Njihova krv tece mojim venama..nasih predaka..Majka mi je bila posebno osijecajna i dobra zena..Tata ljudina..svima pomagao..Ja sam davao i dijelio sve sto sam imao..24krivicne imam.Nikada u zivotu mi niko na silu ni rijec nije mogao dobiti..nikada niko me udario nije..bilo ih je po 10..pricali sada ce mo te prebiti itd..svaku kost..ja kazem slobodno..ako ostanem ziv..sve cu vas naci i pobiti.. ali sa automatskom kasapljenje.to su bile picke sve zle oci..kokosari..bilo je dobrih govorili on ne prica nikada pustite ga.Ja sam se uvijek tako borio Vesna.Budi ono sto jesi..nista drugo..budi policajac Ali dobar trazi sam bori se..Dobri Policajci nam trebaju da cuvaju planetu..Svako postovanje svim takvim..Ni vino ni voda ..oko 90%ljudi u nasem trebinju..cista djubrad..sve su picketine zaposlene po drzavnim firmama.. Tata Velimir je bio preko 50mijeseci u ratu Brat takodje..nikadaa nista nismo dobili za to..ja bio mali tada..upucah komsiju zbog cvoke vise i tunte zbog karata..eto tada sam bio cist kao suza..Rekao sam Draganu da cu ga izbusiti u noge cim veceram.Tako sam pojeo neki pasulj ratni..uzeo 7.65.od Velimira kapetana..Sreo Mikicu Mumalo ..sijecas je se..Vracala se iz grada i da se pozdravimo.. najvece prirodne grudi je imala..Bio sam mali pa bi mi glava padala u njih..ode ona..nije stigla do kuce..cvokcu stikle..mirise cijeli put za njom..ja ga vadim repetiram pucam u zrak da vidim radi li..Kaze dragan sada cu ti ga uzeti i nabiti u guzicu.. ..prilazi on fino taman kada se fino primakao dobio je nekoliko ..vratio sam se kuci..pita Majka ko se ono dere i zapomaze u plac ode zena..Ja sam vec poceo gledati film neki i rekao mrtav hladan nemam pojma..Dolazi lik lagano kuca..bas lagano..policajac koji postuje moju porodicu ujakov prijatelj..Rekao sve ok..bratislave gdje ti je pistolj.Ja ga vadim ispod jastuka bacio mu ga i otisao sa njim.Moji nisu bili dezerteri ..Draganov Tata Miso nazalost je bio dezerter.Nisam dobio nista ni ukor ..Rekli su ko ga jebe..Bio sa psihijatrom..Rekla zena on sto zamisli on ce to i uraditi..Sve ce fino sa tobom da mislis suprotno 100%%.Ali njega niko ne moze kontrolisati..Tada jos bilo ljudi uzimali smo zakon u svoje ruke..znaci jedem pasulj itd i zavrsim ga..sa 15god.Cist..tada ako krenem sa igrackom to je to..Samo igracku Vesna i da vidis kako se sve boje rastope pokvareno namazanim..kada ugleda smrt u mojim ocima..Sve mijerim vagam..Znam tacno kada vidim facu ko je ta osoba otprilike..Tako taj nacin zivota me doveo vremenom da shvatim da se ne bojim nijednog covijeka na svijetu..Imam tu zicu naslijedio sam je.. mogu da ubijem bilo koga i bilo kada ako zatreba..Bogu hvala djubrad su sama odpala od mene..Samo postovanje pravim ljudima..To je poenta i svrha zivota..Velikiii pozdravvv❤

https://www.youtube.com/watch?v=TdCa8xi1zc8

како ови цигојнери избаце 5к еулекса за 2 минута не капирам

те приче чисте ве цее су толко нереално

испада да су кинг пинови краљеви подземља шта

Ma kurac. Vis da njih 20 izbaci po 200, po principu Kamberović dao, mora i Šabanović. Onoj bakuti bilo glupo pa dala i ona. Njima to sramota da ne daju, posle jedu djubar. Mada ovo su svakako dobrostojeći cigosi, al nista posebno

Dobra pička ova, ali glas je totalni turn off, ne mislim na pevanje.
Jebobi

deste vukajlijasi imali vrucine

Druuže, zeleni užegli glibavi znoj mi se sliva niz jaja

uh znam kako ti je meni se zalepila za butine nemos ih spatulom odvojiti

i onda kažu da je teško biti žensko

Pošteno!... Hehehehe!

https://mobile.twitter.com/AndrejPlenkovic/status/1407283638652207106

хахахах најјаче су усташе како се зезају

Jel ovo Ajs Nigrutin hahaha udri kurvetinu Chavo pisam joj se na njeno SAMOPOSTOVANJE pa onda padne na kolena i proguta kurac do balcaka
https://www.republika.rs/amp/hronika/hronika/287289/video-horor-snimak-ade-ciganlije-muskarac-juri-zenu-potom-krvnicki-sutira-glavu-dok-svi-cute-gledaju

Gambi brani svoju kurvinsku krv