Prijava

ovaj video je situacija gde ako random pogledas sa strane kad cujes prvo dernjanje, i ne mozes da odregujes da sprecis, jer dok si video da se nesto ozbiljno dogadja i da mozda i treba da se umesas, ovaj je sutno u glavu, gde su se cenim i umesali.

zanimljiva mi je vest nakon ove na istom linku

Nikola i žrtva se poznaju od ranije, imaju neku vrstu emotivne veze. Kako se nezvanično saznaje, već je bio nasilan prema žrtvi.

Uhapšen je zahvaljujući operativnom radu policije i saradnji sa građanima.

Ona je nakon batina na plaži, isto veče otišla kod njega kući, da nastave raspravu.

Žrtva je D.T(36) i ne želi da ode kod lekara.

uzmi isrebijaj ga, ova ce da te ugrize sa ledja.

I za koji kurac onda da se mešaš ti tu

stratimira treba kastrirati i onda ga nahraniti sopstvenim mudima, ako ih uopšte i ima

Imam utisak da je krenuo da pada.

Fudbal na Novoj, posle tekmi anti vucic emisije, hteo ne hteo, uhvatis delic.

Ovo s jeremicem gde je ispao cava, prvi put nema ni botovskih komentara, sve protiv njega.

Plus milion afera.

Sledece god u ovo vreme, on zavrsava.

Ето ако је истина ово што је целт цитирао, то је разлог зашто људи и не реагују. Увек се нађе нека клошарка која ће да отпуже назад лику који је бије, па овај што се умеша на крају још испадне крив. Људски отпад, и једно и друго

DUVAJ GA I TI DOK ISPIJAŠ DUPLI ESPRESSO JEBAO TE ON DA TE JEBE NIJE TI DOSTA ŠTO ZRAČIŠ OVDE VEĆ I PO WORDPRESSU POKUŠAVAŠ D ABUDEŠ SOOOOO EDGY ALI SI SAMO WEDGIE BOY

Snimak sa Ade je jeziv na više nivoa. Naravno, bilo koji hahahah komentar kakve ostavlja Erik Škartmen poput jednog stratimira je za stručnu pomoć. Verovatno je prisustvovao scenama u kojima se neki random Zoki iskrada iz kuće posle susreta sa njegovom majkom, kojoj nije trebala ova feministička emancijapacija da bi uživala u svojoj seksualnosti, ili mu je pak jako smetalo što je verovatno on jedini koji nije jebao njegovu sestru. Svakako, takvi ljudi su opasni.

A da sam ovo video uživo, ne znam. Ne mogu da tvrdim da sam 100% siguran kako bih reagovao. Smatram se prilično čestitim čovekom, prezirem nasilje nad ženama, postoji šansa da bih ispao junak, postoji šansa da bih ispao pička. Da je u ovoj situaciji neka koju poznajem i koja mi je draga, sigurno bih reagovao. Možda bih i reagovao da se ovo desi bilo kojoj ženi.

Ja tvrdim da ovde na sajtu ima osoba koje su u stanju da šutiraju žene (ne samo biju, nego mučki šutnu u glavu). Ne samo na sajtu, ima ih u Srbiji mnogo. Ne bi mene čudilo da incel terorizam postane ozbiljna stvar u budućnosti. Bio sam prisutan u nekoliko navrata priličnom otvaranju nekih ljudi po pitanju odnosa prema ženama. To je enormna mržnja. Veliki je pritisak na mentalni aparat kad svugde oko tebe sevaju guzice i sise a za tebe nema ništa.

Mizoginija je jaca nego ikad

To ti je samo kod ovih kombativnih, agresivnih incela koji misle da im nešto od tih dupeta i sisa pripada samo zato što su nice guys. Mi docilni apatični inceli smo svesni kolko je sati i koje nam je mesto u ekosistemu, i ne mrzimo nikog drugog zbog toga. Doduše siguran sam da ovih prvih ima mnogo više.

proviron, naravno da ima. neki mozda i ne znaju da su takvi dok ne dodju u situaciju. ovo sa ade je jebeno naopako, pijani par sa drugarom i ono, white trash stvari generalno, to je ono sto je ocigledno, i tu jebem li ga sta da radis, to je stvar za "organe" sto bi se reklo, ako je i resivo.
ono sto nije javno moze da bude i dosta gore. cesto nije samo ni fizicko nasilje, ima i psihickog nasilja i izivljavanja i jebem li ga cega, i to svuda oko tebe, i cesto je u picku materinu, i tek mozda kao matoriji krenes da provaljujes, kad krene da preljeva kod nekog kog znas.
najgluplja stvar koju mozes da uradis je da udjes u to, ako hoces da miris ili da ispravljas nesto, ili da pomazes nekome. daleko bilo deci koja su u svemu tome. mozes da sklonis nekog da ne povredi nekog drugog ako se nadjes u situaciji, i kad prodje da se samo sklonis iz svega toga.
sto bi se reklo krenu preko tebe da se biju, ili tebe da biju. sto fizicki sto zakonski ili kako god.

Uvek je bilo, brate Zape, ali sad jeste jeziva. Naravno, porast mizoginije je i mizandriju vinuo u visine, pa tako ulazimo u začarani krug. Mora se dodati da i visokopikselna prednja kamera suptilno dodaje ulje na vatru i baš ne mogu da vidim da će situacija po tom pitanju da se poboljša.

Celte, naravno da je tako. Razumemo se. Ne potcenjujem verbalno i bilo drugo nefizičko nasilje, već prosto lamentiram nad našim degenizmom.

znam, al pricam da sam video primere kako izgleda kad hoces da pomognes u mnogo blazoj situaciji (razvod, ne nasilje) sa najboljom namerom. ne cak ni ucesnicima nego detetu.
porodicne svadje se resavaju porodicno ili milicijom. sa strane ne mozes da ne budes kriv jer im dodjes ko katalizator da preko tebe suknu onom drugom. ili katalizator da se odjednom pomire pa na tebe da istresu svu frustraciju koju imaju izmedju.

to se ne dira, osim ako nije bas ocigledno da mora da se pomogne i to samo dok ne prodje pa se skloni. kolko god se osecali junacki ili sta ga znam.

Sve znam, nego sam pominjao onu konkretnu situaciju u kojoj sam na otvorenom i u realnom vremenu se dešava sranje poput sranja sa snimka. Pod onim "reagovao bih (možda)" sigurno nisam mislio da bih kao Džon Vejn upao u stan komšije koji tuče ženu i spasio komšinicu.

pa priso bi da probas da ga sklonis, ako ne moze onaj sto je sa njima, kao i svaka normalna osoba al ne bi ove ala "melkor jak na papiru" fore kao ja bi odma doso i nogom i glavu njega nego kako, pa da vidi, onda kad padne bi ga pesnicio do sutra.
stoji melkor sa strane i zamislja sebe kako to radi.

to je ona ljudska reakcija koju svako ima ako vidi nekog pobesnelog da povredjuje nekog drugog, da se skupe i da probaju da ga zaustave/smire.
ovo iza toga "ja bi mu licno presudio, ovo danas sve naopako, znas kako nekad bilo, odmah bi njih 5 ga tu na licu mesta ubilo na adi i dobili aplauz, i postovanje, naravno ne bi isli u zatvor za to" je proseravanje.

Celte, ja ne vidim gde se mi nismo složili u poslednjih nekoliko postova, a ti mi repliciraš kao da sam napisao neku Maestralnu poruku tipa "Hoću da programiram, čuo sam da programeri zarađuju brda para" :)

pa ni ja, ne pprotivurecim ti nego se nadovezujem da tako kazem