Prijava

Cliff Notes.

1. Jew - Of Judean origin. (Modern term)
2. Israelite - Those who lived in biblical Israel. Consisted of Jews and non Jews.
3. Jewish - Anyone that practices Judaism. Less than 1% are actually Jews. Anyone can become Jewish by conversion.
4. Zionism - A political movement that sucks the world dry. Consists of Jews and non Jews.
5. State of Israel - A Rothchild owned territory.
6. Nation of Israel - God's true chosen children of faith in Christ. Scattered wordwide.
7. Israeli - Anyone currently living in the current state of Israel.

Replace #6 with the human family if you will, basically all the same

prekini sa kopiranjem sranja na engleskom, ne čini te ništa pametnijim, a i ovo je srpski sajt... ako hoćeš, prevedi

Inače meni je Trifors skroz ok glava

sve kul, neću s njim piti rakiju nek je živ i zdrav, samo zatrpa foeum ovim engleskim sranjima evo boli me ona stvar da čitam na engleskom

Na pogrešnoj sam temi okačio, da mogu obriso bih i prekopirao na drugu pa ne bih ovu zatrpao. Inače kačim stvari na engleskom već dugo dugo nemoj mi se žaliti imaš opciju 1. Da ignorišeš i opciju 2. Da prevedeš šta te zanima ovde https://www.online-translator.eu/english-serbian-translator
Naravno guglov prevodilac je kurčina za srpski, al i on radi poso, a ovaj je vrlo dobar samo treba stvari koje ne štimaju vaditi iz konteksta i pronaći ih u oriđiđi tekstu da bi skapirao šta su. Mislim da je to najbolje rešenje, ne menjam ja vas ne menjajte ni vi mene

pa mislio sam prvo da prevodim, ali sam kasnije nastavio sa životom

ok pričaš engleski skapirali smo

Poremeceni je kao estradne licnosti ne kazem da su za primer ali ih psuje svaka budala
Kome se ne svidja neka ne komentarise
Visak vremena utrosite na citanje knjiga posto niste ni zasta drugo
Zamisli dodjes na sajt i svadjas se i odgovaras na svaki neciji post. I to nije prepucavanje klasicno nego ubedjivanje i nabedjivanje: ja sam u pravu-ti nisi u pravu. No koment.

Zamisli dodjes na sajt i svadjas se i odgovaras na svaki neciji post

Замисли дођеш на сајт и пушиш курац

Zamisli jedan dan ne udjes na sajt

Jesi izdrkao svoj mali kurac,Ejduse?

Kad ces ti da primis Fajzera? Jesi dobio termin?

Ne mogu da zaspim jer lik na spratu iznad mene trsi neku nimfomanku koja bas glasno uzdise plus im krevet grebe po patosu ovaj ne prasta ko da izasao sa robije