Prijava

Sad bi Car rekao da ste stoka sa Balkana i da ne mozete da gledate sa visine napredne talibane.

Car nije svestan cinjenice da rasnih belaca na planeti ima nekih 500 miliona, a cigana, camuga, kineza i ostalih govana 7 milijardi

Jos kad ih vidis kako vodaju copor od 5-6 deteta sa sobom, a ove nase glupe, jeftine kurve glume ludilo dok se oblace i ponasaju kao kurve, jeza me prodje

Čestitam Bohor! Nek su živi i zdravi!

https://i.ibb.co/QYS1LTn/Screenshot-20210829-134914-Gallery.jpg

Uslikao danas. Možda sam ja zatucan, al ako imaš 50-100k evra za auto, pa plati par crvenih da ti preteraju šut mamumujebem.

A sta ako mu sinovi voze kroserice male jel onda gospodin
Mozda ide po neke komade namestaja ili tehnike a svi prevoznici nedostupni sta je sad je li

A s druge strane da se covek ne bori ne bi ni imao taj auto
Ljudi se bore za pare i kad imaju 100 godina a ne kad imaju dobra kola drugo su oni iz vise klase koji zovu majstora da okaci sliku na zid
Radnicka klasa gleda svuda da prebije dinar za dobrobit i sebe i svoje porodice znam ja neke mnogo uspesne ljude koji idu u nemacku po delove za svoje kamione itd najlakse je biti prasac pa kupiti prvo sto je pod nosem da bi bio gospodin
Jedna je stvar npr nesto premestiti iz kuce u vikendicu prikolicom a ne cekati autoprevoznika, a druga je stvar ne platiti coveku da ti iscepa drva nego cepati na ruke
Ovo drugo je uboga sirotinja a prvo poslovan covek koji nema vremena da se bakce sa alkoholocarima koji ce mu unistiti stilske komade a mozda i ukrasti kume bilo ovako dece mi

Starac Pajsije Svetogorac (mislim) je spavao tako što bi mu se škorpije uvukle pod prostirku, kako bi se ugrejale. Ujutro bi ih polako izgurao napolje, to je bila uobičajena stvar. Kada čovek dosegne veliko smorenje, grabljivci ga ne napadaju. Ako pogledaš šta su sve pojedini ljudi uspeli da pripitome (vuka, tigra, lava, gavrana...) shvatiš da je čovek u stanju da se sporazume i saživi sa bilo kojom životinjom. Ćale od drugara iz Priboja se družio sa lisicom i zmijom - otišao bi da peca svaki dan, i ove bi jednostavno došle tu kod njega. https://www.youtube.com/watch?v=oTWvwSIIjzw&ab_channel=MadrasCrocodileBankTrust

Ne znam da li ovo uključuje i krokodile :)

Krokodil od tone ima mozak tipa kažiprsta prosečnog čoveka.

vest godine koja ce nam mnogo uticati na zivote, hvala na deljenju ovo nisam imao pojma!

ja sam svome obećao ćaći da će mene na materi naći