Prijava

Ok je ovo jer ostaju true likovi

гледам на ск сад хахаха наиђем на индија иран женски неки азијски куп јбт ове из ирана најопуштеније играју са оним капуљачама какав хаос

aj ne botuj vise, blamantno je

Tebi ne para usi da je zaustavljen projekat jadar jbt?

Će vidimo posle izbora dal je zaustavljen. A i one bušotine su tamo već napravile veći deo posla, kao uostalom i ovde po Crnom Vrhu. Ovaj mehanizam što su ovi pokrenuli nikada neće moći da se zaustavi niti da se poništi. Ko poslednji izađe?

Tebi ne para usi da je zaustavljen projekat jadar jbt?

1) za nekog ko s toliko podozrenja gleda na sve sto dolazi iz sistema, malo je neobicno da nisi uzeo u obzir mogucnost da je ovo takticko povlacenje pred izbore

2) i da je ovo definitivan kraj, nisu to uradili iz dobre volje za serbski narod, nego jer im se drma stolica poprilicno

Pa ok jbt nisu rekli nastavljamo iskopavanje nego stavljamo tacku.

Jbt koje ste paranoje neam reci

Ti veruješ u sve što ti kažu Caro?
Lol nub

Da, kapiram. Cekate djilasa vam objasni da je true

Cekaj bre caro ti si neironicno za SNS?

Ne. Jebo sns. Sns je kongloamerat svih stranaka. Biti za sns je isto biti za ds

Razlika je sto ovaj kongloamerat ukida nesto sto je djindjic ds zapoceo.

Ta neka razlika

Msm bas je prejadno kada vidis da ih je dovukao najveci demokrata ever

Drugi put već pišeš kongloamerat umesto konglomerat, jel to kao neki trol ili neki epski portmanteau kao ne samo da je konglomerat nego je američki konglomerat? Ne napadam tebe lično samo me trigeruje kad vidim nešto tako napisano wolim te

Царо, мало озбиљнији протести против закључавања и одустану од истих, блокаде и одустану од Рио Тинта(видећемо после избора додуше). Не укидају својом вољом. Укинули би и они прошли шта год је требало да смо били нормалнији.

Dobra upadica Šmo, dovitljivo..

I ja sam to primjetio ali cara stara kajla nikad ne znas kada grijesi a kad namjerno piše štagod

Ma da ofc. Mada ovo inostrani kapital.

Mislim da je samo odlozeno naravno.
U svakom slucaju ima pravno da nas pocepaju i opet ceh placamo mi. Manje losa opcija.

Tnx smo, mislijo sam da se pise kongloamerat, valjda iz mrznje prema amerima

Smo sl put posalji na prvu.
Mojne se blamiram budem nepismeni avax

Moz i pvt

Sad nesto lomim jezik, bolje je kongloAmerat. Ima taj neki pojacan ton nego prosto konglomerat