Prijava

Čini mi se da Santjago priča samo da bi pričao. Onoliki tekst i sve čekaš da poentira a on ništa.

Pravićemo mi melkya i njegove kilometarske postove od blata sad kad otišo u Burundi.

I ja ne mogu sve i da hocu
zaboraviti plavu kapu
a vozovi idu, danju, nocu
kroz Hotulove, kroz Hotulove

Gde je melk otisao?
Jel true afrika?

I ja ne mogu sve i da hocu
zaboraviti plavu kapu
a vozovi idu, danju, nocu
kroz Hotulove, kroz Hotulove

hahaha e jesi lud sve te nejebalo

Nije još otisao u Afriku, rekao je prvo ide na neki kraći put

Mozda je otisao po vizu, dobio med izuzece.
Praticemo lolo

Ja stvarno nemogu da shvatim da panduri su mnogo puta bolji ljudi nego li nasminkane kurvice u stranim kompanijama.Pljuje se na policiju, a zanemaruje se ko je stvarno govedo i pred kim treba protestovati.Skorasnja desavanja u zivotu su mi na to ukazala da nije murija toliko za pljuvanje kolko smradovi od vestacki nasmeskanih kurvica i menadzera.Menadzeri nabijem vas na kurac smrdljivi ce vi podjebavate jadne ljude u zdrav mozak.Psihologikinje isto i vas nabijem na kurac smrdljivi mada nebi u tebe ga turao jer sramota me u govedo ko sto si ti da ga turam.

sećate li se dobrih starih dana kada je ova konzerva od sajta samo ponekad kočila, a danas čitav božiji dan, ne mereš ništa uraditi koliko koči.

Јесам кочи као да је отп 2008 за неупућен проф је недавно рекао да креће ренесанса!
за још неупућеније ренесанса значи препород па као биће нам боље кад нам буде горе

E stvarno malo manje rifrešujte.

Može i neki predlog da se rasporedilmo ko će kada dolazi.
Par nepar varijanta se podelimo.

Neka podela zve/par vax/avax vucic/djilas gastozi/domaci, nesto od toga pa da rasteretimo server

е ако треба да смањујемо активност на сајту где има 15 аутора не рачунам дупле онда стварно

паметном доста

шта нам раде...

право у центар

е ако треба да смањујемо активност на сајту где има 15 аутора не рачунам дупле онда стварно

И где ни слике нису ембедоване лол

ово је вероватно најсоцијала верзија вуке икада у модерном добу не знам дал неки сајт овако функционише пола сајта не ради где ћеш дубље од овога

Danas posebno tesko bilo uci na sajt, kajzene pogledaj nas

вујаклијо устани да ја легнем :'(((((((((((