Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Javi smou da obrise post cp ponovo

  2. jebote, nastavi li ovako, neće više biti tema na kojima će se uopšte moći pisati.

  3. E do mojega baš, poslednji pozdrav ovom kurcu od sajta, zbogom vukajlijo, hvala ti za kresove jer nije ih bilo

  4. e jebiga sad, da si pročitao ovo minutu ranije, mogao si obrisati post pa bi se možda otključala, ali prođe 6 minuta jebemusve.

  5. https://www.youtube.com/watch?v=8EPLG0ihdcs

    elektronski generisan audio. imas dva teksta na videu. onaj koji pogledas, taj ce da kaze jutub.

  6. To kaizen zakljuca da nas ne razmazi, preveliki luksuz na sajtu jbg

  7. ali pazite sad kako sajt vreba, zaključava samo one teme koje valjaju, a kurce tipa vaccina i rat u ukrajini ne dira.

  8. ovaj video, nista?

    aj zakljucamo vakcinu. sinhronizujemo windows sat ako neko nije, i dogovorimo se tacno u 22:30:00 npr nas petorica postavljamo post, i niko ne brise. aukurac

  9. celt
    ovaj video, nista?

    Brate šta s tim klasičan hoax klip, ista reč isti audio uradak samo nasnimljen tako retardirano i u užasnom kvalitetu da može da se protumači na dva različita načina. Doduše baš su ga nategli, mora se baš napneš da bi čuo green needle. Isto ko ovo sranje https://www.youtube.com/watch?v=7X_WvGAhMlQ optička varka al za uši.

  10. pa da, nego nisam bas ocekivao da ces da dodjes i da mi se poseres po videu sto sam naso nego da kazes "hm zanimljivo"

  11. jeste ovaj kaze jani, kurac moj.

  12. ništa lično pun mi je kurac tih sranja još od one čuvene haljine

  13. ovo audio mi zanimljivije od vizuelnog

  14. smokljo jbt, ja pokusavam sve vreme da cujem nesto sto nije green needle

  15. ololol celt bi da zakljuca vacu.

  16. Sevastokrator_95
    smokljo jbt, ja pokusavam sve vreme da cujem nesto sto nije green needle

    hahahhah ponovo ulazim u ove manufakturisane rasprave, bilo aktuelno tamo pre tipa 4, 5 godina, a i tad je bilo fejk bukv. TO ZUKERBERG I ILUMINATI I HOĆE DOK NAS PLJAČKAJU. Inače nepravilno je akcentovati sintagmu green needle na taj način, da je spojiš u jednu reč u govoru, stoga ne može da bude green needle. Što bi reko Lajonel Hac, I rest my case.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.