Podijeli sa Vukajlijašima

  1. O ovome pricam. Vrh si odradio mesni. Fali celt jbg mogla neka ilustracija zec png

    Sve u svemu palim. Praticu iz ofa to je sig. Kada cu se ulogovati opet videcemo.

    Zapamtite ovaj post picke!!!!!

  2. aj pozdrav, vidimo se sutra

  3. Jeste opet sve žene oterali, drkadžije jedne? Kako će siroti Cirko i Ejd sada, sami na ovoj vetrometini?
    Čuće glasove i sami zinuti, dok im se suza nemoći niz oko sleva, a bataljon kurcova primiče zdesna...

  4. Živo me zanima šta im Cara piše u ovim pvtovima..

    Meni nikad nijedan nije poslao :(

  5. ... nista nije stiglo

    Bozic je, opet sam sam.

  6. Nije ni meni, a zadnjem stratimirovom klonu jeste :'(

  7. Brt ovo nisam ja

    pa znam jbg neću koristit pravu sliku. šta bi se desilo da sam recimo bombaševu pravu sliku stavio?

    to je ono šta je onaj drevni hominid bergas slao https://media.makeameme.org/created/znam-da-sam-fa418baf8d.png

  8. haha ono jeste bombaj

    Kad ste kod pvt-ova i slika, nadjem link ka slici svoje omiljene autorke ali ne radi vise, htio sam se podsjetit :(

  9. Zašto si uopšte u kontaktu sa tom spodobom i zašto ga nema na forumu nedostaje mi želim ga u sebi

  10. Lele brate sve ću da odgledam da vidim dal mogu prepoznam nekog pa kad me pukne full unabomber trip ima da im šaljem pisamca

  11. pa znam jbg neću koristit pravu sliku.

    da ne menjaš nick i avatar svaki put kad imaš menstruaciju, možda bi i mogao koristiti, ali ovako ne mogu.

  12. Jebote mister ne kolko me sjebao ovaj klip, kakva morbidna slika kad krenula stara vlajna pa se uvatili u kolo, kao da nam igraju po grobovima, i to ne samo našim nego i po svojim jer i oni ovaj vazduh udišu. Loooooš trip tebreks

  13. Za ovo "dela govore" što ide kao "I'll be watching you" bi Sting mogao da ih odere

  14. Bajaga da odere i stinga i njih hehe

  15. U kakvom su dilu maxi i sns, da li da sakupljam one markice ili da bacim sve? Dobijaju se neki peškiri, lepo upijaju i mekani su, ne bih da srljam.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.