Podijeli sa Vukajlijašima

  1. U sve pustili pipke mučno mi i takovo eurokrem da jedem više u pičku materinu. Nisam reko da ga ne jedem više tho, al mi mučno.

  2. Žena me pita za kog da glasam, ne stiže od posla da prati ono malo što puste opoziciju.
    Reko: Milicu Zavetnicu, ma šalim se... ma fora, nije mi lepa uopšte, ma šalim se.

  3. Milica Tragačica>Milica Zavetnica

  4. Čekaj, to nije ista ličnost?

  5. Milica Tragačica>Milica Zavetnica

    Čekaj, to nije ista ličnost?

    Jeste.

    Meni isto tako i za Milicu Todorovic i Milicu Pavlovic.

  6. Milica Tragačica simpatična je, ali ima glas kao dial-up modem.

  7. E to je za mene parada dobe pičke.
    (ovaj klip gore Davidov)

  8. ovaj lik nije 100% normalan

  9. citam ovo:
    https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Serbian_general_election

    i razmisljam se da dodjem da napravim partiju u srbiji. sve neki gastarbajteri debili, mogo bi i ja ko ga jebe. mnogo bre niska lestvica, nista mi nije jasno.

  10. sad, sto imam harizmu mokre krpe to je druga prica, al jbt, gledam ovog sto okacio bohor, ostale i mislim se jbt sta se desava ovo tamo. nema niko normalan

  11. Misa Obruc ahhaha

    Iskidao sam se ovo je must watch

  12. Mnogo jaka emisija na više nivoa ozb

  13. Baguje 76 puta da l ce da persira ili ne haha

  14. Auh brate boh hvala na deljenju, kida ovo oznojih se solidno

  15. El se dešava u vašim mestima da su počela govna da šalju pored vaših glasačkih listića još po nekoliko sa imenima i prezimenima nekih rendom ljudi? Pretpostavljam da su to pokojnici čije će glasove da prisvoje sebi. Pre neki dan ćaletu stiglo tako, danas otvorim sanduče i kod mene isto tako. Pa mamu im jebem više ni ne kriju ništa, otvoreno da otvorenije ne može biti. Dobro jebiga odavno oni ne kriju ništa al sad su mu ga baš dali ovo je otišlo sve u težak kurac.

  16. Samo da zavrse izbori,ne mogu vise da gledam i slusam sve te uzasne glave.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.