Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ovde ne mislim na ciklus koji imaju zene i ne aludiram na neke autorke

    true

  2. celt
    smor ovde kad nema nikog da se svadjas sa njim

    Pa možemo uvek da izmišljamo fejk rasprave i da 'manipulišemo' jedni drugima. Evo danas sam ja na primer POPIZDEO NAČISTO JEBEM TI SVE TI JEBEM kad sam video da si ladno samo okačio onaj klip s laserima iz penal serije senegal egipat iako sam ga ja već bio okačio na prethodnoj strani i par autora već odgovorilo duhovitim opaskama i onda si ti uleteo kao da se ništa nije desilo i kao da si ti donosioc te vesti i započinjalac diskusije. Sramno ponašanje bukv true

  3. Ahahaha šmo nub celt dinggospov viljuškom boc a šmo nosi vodu škodiju lolololo. Vas deset a caramel sam

  4. bukv sam okacio samo da bude na istoj strani, nastavio sam diskusiju, nista nisam preuzo za sebe.

    to sto se ti trigerujes vise o tebi govori nego o meni.

  5. Obj mašiš sušt celt jbt bukv si noob lolo

  6. Celtov video o laserima vrhunac produkcije i sprstva, na šmoovom videu je jasno vidljivo koliko ne jebe lolo bukv.

  7. Možda ne jebem ali ti prskam krv u oči majmune itd itd

  8. Ejdus mi to nikad ne bi rekao jer je tru dingospow. Nek neko banuje Zapa. Mesni narešče čvabalo kurac palac Cirko gud vrk

    Možda Cara zapravo imao Turetov sindrom, a mi se sprdamo s bolesnom ženom?

  9. iako je poprilicno dobra impersonacija care smokljo, nisi ovladao tom sizofrenom suptilnoscu da drzis diskusiju na granici izmedju uljudnog i pickaranja sa savrseno nasumicnom odlukom u kom smeru ce dide bez obzira na samu diskusiju.

  10. uz dužno poštovanje svi mi se napušite kurca, sem cirka koji je tru iako je ljigavi bot i šmoa kojem sam ko stariji brat iako je jadan i ne jebe ali bukv.

    Nešto tako?

  11. moram priznati da sam se iskidao od smeha kad je cara reko “kurcofile” haha ne znam sto

  12. E vidite, to je ta toksična atmosfera koja nedostaje otkako se ženska polovica Caramela kobejnovala sa sajta, a zgodnija polovica ušutila.

    Mesni nakurnjak lololo

  13. Za mesnog..secam se kad mi je cara reko u fazonu “aj okaci jos 1 mim pa da zovem mesnog da te otera sa sajta”

    Nedugo zatim ga je autor mesni napusavao na drugoj temi haha

  14. Nedugo zatim ga je autor mesni napusavao na drugoj temi haha

    jbg, svakoga sam napušio, a malo kome to istinski želim. mali je broj autora od kojih uistinu želim da puše kurac.

  15. Курцофиль герой

  16. mesni glabaj ga celoj mesnoj zajednici lololo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.