Podijeli sa Vukajlijašima

  1. kurcofile oglođi mi celu konzervu.

  2. Mesni nareži moj falus na dve pole po 15 santima pa ih onda termički obradi ustima.

    Jebote, kako ovo zvuči bedno :D

  3. kurcofile isiši mi kičmu iz kurca.

  4. Mesni kad ti svršim u grlo, Šmo style, deveto pokolenje će ti štucati i imati problema s pretilošću.

  5. ćuti i siši tu spermu, krv i gnoj iz kurca mog.

  6. Moj ti kurac prska krv u oči, majmune

  7. zarij zub u rupu mi od kurca.

  8. napuni mi čvabalo resicom

  9. Šamaraj mog krisroka

  10. Omani sa mnom, narešče mesni
    Udri sa mnom o zemljicu crnu
    Pa mi sedi na kurac junački

  11. otkini mi kurac i jaja, pa ih iscedi kao krpu nad tim svojim ustima poganim.

  12. Otkini si ruku pa mi izdrkaj kurac, jer ako ne otkineš ruku i izdrkaš mi kurac s neotkinutom rukom, ispašće gej, a to nastojim izbeći.

  13. otkini sebi čitav donji deo glave, uključujući i vilicu, pa mi ga daj, da izvršim irrumatio s njim, pa da ti ne ispadneš gej.

  14. Što se napušavadu gomspoda?

  15. Pa geralte rešili smo da nam fali taj antagonizam i mržnja na sajtu odlaskom laloških manipulatora, usta li te jebem ta tvoja razbacana neplodna.

  16. Ček Carinica stvarno otišla?

    Možda sam neplodan, al bar mog da jebem Jenefer, nosioče mikropenisa, u dupe ti ga zaglavim.

  17. MrNo ne mešaj se u razgovor dva dingospowa, svršim ti po torzu na koji sam prethodno nakapao vrel vosak. Ne previše vrel, da se ne spečeš, ali dovoljno vrel da boli. Boli kao spoznaja da je tvoj torzo beta torzo u odnosu na melkov. da, tvoj torzo pun srednje vrelog voska i moje srednje guste sperme je i dalje beta torzo.

    Pa ti vidi.

    A care nema par dana, vidiš da utihnulo sve.

  18. mi fino održavamo uljudnu konverzaciju i onda dođe ovaj majmun mrno da puši kurac. pa jebogadan.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.