Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Pa i most ovaj valjda jel?

  2. Scouser
    Ako ovaj -Most- bude srusen mi ce ga napravimo za tri sata xD

    haha

  3. Stalker - zbunio me

  4. Liči ali nije, ovo je old school govnurda sjecam se ko djeca u osnovnoj na informatici stavljali ovo govno ko screensaver.

    Uđe nastavnik s velikog odmora a ono govna se presijavaju na monitorima

  5. https://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&dd=07&nav_id=2136127
    I edi rama najavio legalizaciju za med. potrebe, ovaj naš tek sad zinat neće sig

  6. Zatucaniji smo i od Albanije LOL

  7. Dabogda je nikad ne legalizovali ni u kakve svrhe

  8. Udavi se na kurac. Ne nego je bolje da finansiramo albansku/kosovsku mafiju

  9. Mali Mujo ima traume neke vidim.

  10. Ma samo je bosanac i u fazonu sto lepo ne pijete rakiju kao moj djedo i njegov djedo i njegov djedo prije njega

  11. I smrdi na kozju picku.

  12. Uvek cemo biti pripizdina civilizacije dokle god je marihuana demonizovana i da napredujemo u drugim stvarima.Skroz je apsurdno sto je uopste ilegalna i sto se hapse i demonizuju ljudi zbog toga i svako ko to podrzava je realno govnjivo tuzan pokusaj coveka.

  13. Ne znaš ti meraaaaaka kad se napijem šljiiiiiiive i izudaram staramajku, ženu, dete i kera. A oni drogoši samo čipsa i mačmalova jedu, jebo ih ozi hendriks.

  14. Zamisli da Hendriks debil nije umro u sopstvenoj povraćci, kakva bi sve muzika nastajala iz njegovog udrogiranog mozga, koje sve kolaboracije, sigurno bi i ozzi došao na red tu. E jebem ti sudbinu idem da se napušim droge i išutiram mačora.

  15. Dobro,Hendriks je koristio mnogo jakih droga,a dzointe je verovatno pusio u pauzi.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.