Podijeli sa Vukajlijašima

  1. u svajcarsku doslo prolece pre nedelju dana, lepo mozes u kratkim rukavima, danas se zabeleo sneg po sumama okolo i automobilima/kucama, 0C. jbt.

    ne znam oce li dole na balkan da produzi ovo sranje.

  2. Jebo sam mu mater ako dođe, a najavili su minus za sutra, mada posle toga ponovo porast.

  3. Riknula mi veš mašina, pa sam kupio novu. Al nisam znao da moraš da nivelišeš one nogice i te kurce.

    Drugar što mi pomagao i ja se u ubijemo od piva, da ga ispoštujem, i posle se ja komiram i uspavam.

    Žena pusti mašinu i ode da spava.

    Brate, oko pola 3 se budim piša mi se na oči ne vidim, da uđem u wc mašina pošla pola metra nepred i blokirala vrata. I onako mamuran ne mogu da prespojim šta se dešava.

    Koja je to panika bila, kroz onih 10cm kolko su vrata mogla da se otvore sam gurnuo ruku i onako u panici ko plastikmen vukao mašinu da mogu da uđem.

  4. Da na strongmen takmičenju postoji ta disciplina, bio bih svetski prvak. Xd

  5. ugradi onu kuglicu, kako se već zove, ispred mašine, ona što ide u pod, pa ne da vratima da lupaju od mašinu, valjda će sprečiti da se i to dešava.

  6. Sve si to mogao da sprečiš pišanjem sa terase

  7. Nemam terasu, mogao sam samo u sudoperu. Lol

    Ma par milimetara odvijanja onih nogica dole je rešilo stvar. Nego ja sam majstoričav ko mister bin..

  8. Samo zbog Kuršumličanin dobija 5.5vod zatvora.

  9. JUST IN - Jack Dorsey, ex-CEO of Twitter says he is "partially to blame" for the state of the Internet today, and "regrets it."

    https://twitter.com/jack/status/1510314535671922689

    @disclosetv

    Šta sad glumi ovaj

  10. Pod dejstvom finog Bakardija i osrednjeg piva sam odlučio kobjasniti par sitnih stavki u WordPressu večeras. Jedva se izvadio iz govana.

  11. jbt uzeo si da mesas rum i pivo, sta ti je cilj, da proveris jel mamurluk moze da traje duze od 24h?

  12. Žena ošla na poslovni put :/

  13. kamenofil
    Pod dejstvom finog Bakardija i osrednjeg piva sam odlučio kobjasniti par sitnih stavki u WordPressu večeras. Jedva se izvadio iz govana.

    Dobro da nisi shvatio da su ti lozinke na nalozima stare i da ih treba sve promeniti..

    Da vidiš panike kad sam se sutra probudio i gde god da uđem "pogrešno korisničko ime ili lozinka".

    Od tad, šta god da menjam, odmah skrinšot i šaljem sebi na mejlove, pišm po sveskama, slikam pa na gugl disk, ko alchajmera da imam. Lol

  14. Pustili me iz ševeningena posle decenije, da glasam pa opet nazad. Xd

  15. Tilmo koko ono beše imaš naloga ovde, dvocifren broj?

  16. Thinker i Iluzija, toeto.

  17. Ako ovaj -Most- bude srusen mi ce ga napravimo za tri sata xD

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.