Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Cukerberg židov Zelenski židov Isusu mater i ćaća bili židovi. Pametnom dosta.

  2. Dobar pokušaj spinovanja i zakretanja glave od pravih problema tačnije gašenja chata a boga mi kako je krenulo možda i sajta.

  3. Napravićemo novi, gori.

  4. Sve ide polako, iznenadno i bez ikakvog objašnjenja a takvi epilozi su najgori..

  5. Nekada je bilo ono ko zadnji izađe nek ugasi svetlo, a sad sijalica sama pregoreva

  6. Plidu kako ćeš nas pronaći jednom kada se katarza ovoga sajta konačno desi?

  7. Nekada u drevna vremena koristile su se mandale, ovo je kao moderna verzija gde se zagledaš u centar i najbolje je da te ne ometa beli pravougaonik pa zalepiš to na neku belu pozadinu i s vremena na vreme kad uvatiš sebe da se leva svađa sa desnom (uglavnom to bude nekakva rasprava u glavi sa bliskim osobama - ovo je siguran znak da si van balansa jer sinhronizovani um ne osuđuje i lakše prašta) odeš do tog zida i buljiš malo. Takođe imaš 528Hz frekvenciju i binauralne šumove odlični su

    kako ljudi nalaze opravdanja i teorije da na komplikovan nacin objasne da srecu nes nadjes van sebe, da ne jedes puno govna (sto hranu sto ovako) i da se opustis malo, nije sve do tebe.

    treba ti cela organizovana religija jbt, ne moze samo.

    a jel 528Hz svakog radi ili zavisi od coveka. jbg, kad pravi covek i nesto vrlo precizno, pa ne moze da bude tacno od uredjaja od uredjaja se razlikuje, a ovo kao radi svakog tacno.

    aj da kazes 528Hz +-10% ili tako nesto pa da pricamo. sta ako je meni npr 531Hz?

    ili ako si gluv? gluvi ne mogu da se sinhronisu?

  8. Plidu kako ćeš nas pronaći jednom kada se katarza ovoga sajta konačno desi?

    kad bude dženaza, svi ćemo otklanjat dženaza-namaz pa će ako dragi alah dadne, vukajlija preseliti na džennet.

  9. Reko sam vam Trifors, napravicu istoimeni nalog na Ana.rs i nek me neko kontaktira kad se okupite

  10. kako ljudi nalaze opravdanja i teorije da na komplikovan nacin objasne da srecu nes nadjes van sebe, da ne jedes puno govna (sto hranu sto ovako) i da se opustis malo, nije sve do tebe.

    treba ti cela organizovana religija jbt, ne moze samo.

    Posmatraj ljudsko telo kao bateriju koja se napaja preko matične ploče naše nam drage majke zemlje, ovo nema veze sa religijama već sa samom ljudskom prirodom. Ne znam koliko si upućen ali i Tesla pre nego što je došao do svojih magičnih otkrića poprimio je veliki uticaj od izvesnog Indijca Swami Vivekanande, koji je koliko se sećam otvoreno prezirao religiju. Imao je dosta nekih čudnih metoda "upotrebe" ljudskog tela, jedna od njih je i pijenje vode kroz nos kada si umoran jer tako mozak dobije tečnosti i okrepi se. S druge strane

    a jel 528Hz svakog radi ili zavisi od coveka. jbg, kad pravi covek i nesto vrlo precizno, pa ne moze da bude tacno od uredjaja od uredjaja se razlikuje, a ovo kao radi svakog tacno.

    aj da kazes 528Hz +-10% ili tako nesto pa da pricamo. sta ako je meni npr 531Hz?

    ili ako si gluv? gluvi ne mogu da se sinhronisu?

    Opet se vraćam na analogiju baterije: Da li sve baterije imaju istu količinu amper sati? Ne. Da li im je struktura ista? Da. Dakle radi se o metodu, a ne o skali tako da 528Hz ima univerzalnu vrednost balansiranja svih energija koliko god bogate ili siromašne one bile. I gluv čovek može da je sluša i isti efekat će dobiti jer frekvencija ga dotiče tako i tako.

  11. bole oči od one pozadine i ne znam, nekako deluje kao da gubim testosteron za svaku minutu provedenu na ani.

  12. Spreman sam da gledam u onu pozadinu i čekam vaš poziv

  13. Posmatraj ljudsko telo kao bateriju koja se napaja preko matične ploče naše nam drage majke zemlje, ovo nema veze sa religijama već sa samom ljudskom prirodom. Ne znam koliko si upućen ali i Tesla pre nego što je došao do svojih magičnih otkrića poprimio je veliki uticaj od izvesnog Indijca Swami Vivekanande, koji je koliko se sećam otvoreno prezirao religiju. Imao je dosta nekih čudnih metoda "upotrebe" ljudskog tela, jedna od njih je i pijenje vode kroz nos kada si umoran jer tako mozak dobije tečnosti i okrepi se. S druge strane

    najbukvalnije potvrdjujes ono sto sam rekao. to sto ti praktikujes je religija. nije hriscanstvo, neki paganizam je, jebem li ga sta, ali je religija. vrti ga kako oces, tako je.

    Opet se vraćam na analogiju baterije: Da li sve baterije imaju istu količinu amper sati? Ne. Da li im je struktura ista? Da. Dakle radi se o metodu, a ne o skali tako da 528Hz ima univerzalnu vrednost balansiranja svih energija koliko god bogate ili siromašne one bile. I gluv čovek može da je sluša i isti efekat će dobiti jer frekvencija ga dotiče tako i tako.

    kako je udeseno da bas bude decimalni broj herca. obicno priroda, cak i u matematici pravi neke jebene iracionalne brojeve e, pi itd, a kod ovoga bas da bude okrugao broj, koji deluje na sve ljude podjednako.

    da ne pricam sto nema teorije da napravis bilo sta sto ce da bude tacno 528Hz, tako da duvas u prazno, slusas tuuuuuuuuuuu, a ono 529.3454Hz, i odu hemisfere u kurac.

  14. btw nemoj nikad da pijes vodu na nos, jebem ih nenormalne. pogotovo ne toplu. to ti je savrsen nacin da sve moguce mikrobe pokupis bez ikakve zastite, a u gorem slucaju da ih direkt naguras u mozak.

  15. samo stvari u kojima znas da nemas mikroba, tipa sveze otvoren fizioloski rastvor ili koks.

    salim se, droga's bad.

  16. Ovo za vodu je tačno, ako već i postoje razlozi da je guraš u nos, prokuvaj je prethodno. Moš zapalenje mozga dobiješ itd.

  17. Mada more, bazen i reka se valda ne računaju...

  18. Vuka: Mi smo pametniji od prosečnog srboa i baliyoa.
    Isto Vuka: Vodu iskljucivo kroz nos piti.

    I treba dumre ova zajednica

  19. ne valja ni tu. ustvari tu najgore.
    bazen je donekle ok, dezinfikuju to hlorom kurcima. al ono, vodu kad povuces na nos uvek se kockas sa tim jel cista ili nije. bajpasujes celi zastitni sistem koji imas, kao da je rknes u venu direkt.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.