Podijeli sa Vukajlijašima

  1. najbukvalnije potvrdjujes ono sto sam rekao. to sto ti praktikujes je religija

    Celt je 1/1 onaj beli zeka sa tekstera što piše kako je navijanje moderna crkva, čitao sam to iz radoznalosti al sad si se još više odao i s ovim. Ti da možeš sve bi pretočio u religiju lololo

  2. I kad razmislim ko bi danas stavljao tog zeca na avatara bukvalno niko osim celta

  3. ma hriscanstvo mi je ok, kad se poredi sa ovim svim proseravanjima sto traze ljudi kojima religija treba (a da ne seremo treba svima), a kao nije religija.

    nisam beli zeka, najstvarnije jbt.

  4. neko me jebeno kopira majke mu ga plagijatorske nabijem

  5. Religija treba ljudima koji još uvek eksternalizuju stvari i ne žele da zavire u sopstveni um, I'm good with myself thanks

  6. Celtu kapa lova od teksterovih oglasa a ovde se pravi zapata.

  7. Organizovana religija mi je pushila gowno

  8. ti trifors si najreligiozniji lik ovde, i nema price da dokazes suprotno. samo gutas mistiku, nema filtera nema niceg.

  9. Ma znam Celtaro, realno, ni kad se tuširaš vodu ne treba u nos da uvlačiš. Moš dumreš od bakterija nekih, što je opet ultraretko, al aj dobro svejedno.

  10. Trajfo upao u njuejdžizam.

  11. A Zapata treba šljapnuti ženu

  12. Dva drugara su mi upali bili u njuejdžizam, ateisti bili tvrdi prethodno. Iščupalo ih Pravoslavlje i jednog i drugog na jedvite jade, čak se umalo zamonašili na kraju. Treći neki momak što sam ga upoznao nosio kristale i pričao priče o starim i mladim dušama takodje, ekspanziji uma i ostala sranja koja sam već prethodno preslušao, ne znam šta je posle sa njim bilo.

    Nije bezazleno nimalo, ljudi koji prave ta govna koriste se Hinduizmom, psihologijom, okultizmom itd. Većini naravno deluje kao jeftina glupost, no postoji izvestan procenat ljudi iz ugl. jedne iste priče kojima je keči. Kao što su drugoj grupi ljudi keči turske serije, trećima vorkraft, četvrtima Šašalj itd.

  13. Melk - lik sa hiljadu drugara. Od mlađanih gejeva do njuejdža.

  14. melkore imaš li slučajno neke bogataše drugove kojima ne bi smetalo da obogate nekoga koga uopšte ne poznaju?

  15. Melk, zalepe se sličicom i onda ih spuca trip putuju kroz dimenzije i sedam nebesa božji pa kad se dohavizaju onda budu u fazonu “ima boga” pa prihvate religiju u cijem duhu su odrastali, nema tu uticaja pravoslavlja islama ili bilo koje druge religije, samo promjeniš pravac kad dođeš sebi i vratiš se onome u čemu si odrastao

  16. To je daleko perfidnije pranje od sličica i druge gudre. Dušu i psihu možeš da sjebeš i drugim stvarima, ne samo opijatima. I to itekako da ih sjebeš.

  17. Drugar kaže da su počeli vremenom da ga napadaju demoni dok je meditirao, posle se čupao iz svega toga na mišiće. Drugi takodje, obojica su bili negde pred prolupavanjem. Ovaj što je išao u manastir da bude iskušenik upoznao je još ljudi koji su otišli u manastir da spasavaju dušu i zdrav razum. Jedan se zakačio za one pentakostalce što upadaju u trans pa šatro govore andjeoskim jezicima; bilo mu zanimljivo dok to nije krenulo da se dogadja mimo njegove volje, počeo da skreće, isprepadao se, hteo da izadje iz toga svega i ti neki kripovi krenuli da ga proganjaju, prete mu itd. Hrišćanstvo ima vrlo jasan stav po tim pitanjima, što se nauke tiče, jako je zajebano kopati po idu i tim nekim fabričkim podešavanjima jer niko ne zna tačno kako funkcionišu i šta su zapravo. Da ne dužim, izbegavati sva ta sranja kakogod.

  18. Razmisljam da stavim 1000 na konstraktu na pobedu

  19. Iscupalo ih pravoslavlje xaxaxa

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.