Podijeli sa Vukajlijašima

  1. koliko čovek treba da ode po kurcu da živi sa talibanima svaki dan...
    vunderba.

  2. Talibani su u Avganistanu ne u Azerbejdžanu glavčo

  3. ...A već se uvalio u govna
    i jebu ga Azerbejdžani

  4. sve je to istočno od negotina...

  5. Stigla su i prva pisma odnjegaa
    piso je bio često na sajt vukajlija
    kaže
    da oda
    s glave opasnee
    i da prodaje
    najbolje putere

  6. Azerbejdžan, Banat za sirotinju.

  7. A onda ni glasa odnjegaa

  8. Poso je dobar, a para laka,
    Bombaša je munto Šefket Ramadani

  9. Neki čovjek donese celtu 100 kila putera
    Kaže ovo šalje Šefket Ramadani
    Toliko valjda košta život vani

  10. A moze neko to s puterom da mi objasni, ocigledno sam propustio

  11. vidi ga smoklja naso link.

    ne znam sto se bonbi ljuti na mene, gledam i bio sam kulturniji nego sto se predstavlja ovde nakon narodnog predanja. nigde nisam ni reko da laze niti bilo sta. niti mislim da laze.

    kad smo kod toga, ne bi bilo lose bombas da podelis epilog price: jel azerbejdzanski milijarder na kraju naso 1200t putera, i kako je transportovano to do tamo? meni to izgleda kao losa racunica, u tom regionu je radna snaga/energija/hrana jeftina, i najverovatnije bi na kraju taj puter bio skuplji od lokalnog, zbog prevoza i skladistenja samo.
    ne mozes pobedis, ako uvozis na malo, ne mozes da spustis cenu, i onda si ko i svaki drugi uvoznik, a ako kupis na veliko, mora ulozis u ogromnu inffrastrukturu, pa te sjebe azerbejdzanska mlekara koji provalila sad da odjednom azeri jedu puter ko ludi, pa krene u proizvodnju i sjebe te svezim lokalnim puterom koji jeftiniji.

    ono, i ja ovo pricam ko sto je taj, iz zajebancije. verovatno zato i nisam milijarder sto ima milijarde kesa na privatnim racunima u banci (i ovo vredi potsetiti se), al eto.

    sta bi na kraju sa tim?

  12. Ja se nadam da je to razreseno bez da je stradala ijedna kravica

  13. Haha a najjače mi je kako džonimir u sred poslovnih pregovora uleće sa spikom o margarinu i kako je to smeće jedno koje - kao deca, jeli smo

  14. Pa sto, izvodljivo je, 3-4 hladnjace, cepas do bosfora, odatle na neki brod do Azerbejdzana, samo ne znam sto to mora da bude balkanski puter, mozda je stvarno jednostavnije iz Indije to dopremiti, mada oni tamo koriste onaj Gi.

    Ne znam koji je to proizvod koji zahteva toliko maslaca, jel ima neke veze s cokoladom, kafom, ne kapiram

  15. Duvan preliven maslacem

  16. Al odakle mu ona slika, da l dao svoj telefon da slikaju ili tražio hasanu da mu prebaci.

  17. Dobro je pa nije trazio

    MLAĆENICU
    L
    A
    Ć
    E
    N
    I
    C
    U

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.