Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A plus i dalje

    99% su to ljudi od krvi i mesa

    Bolje mi da se razbacujem sa debilima od krvi i mesa nego sa veštačkom inteligencijom.

  2. plus, veštačka inteligencija ti ne da kurca.

  3. Zato se i zove inteligencija

  4. Ko su debili a ko nisu trifors?

    I sta je po tebi debil?

  5. od krvi, mesa i čipova*

  6. Druže Kajzene šalji nam tipova
    Od krvi, mesa i čipova

  7. Novi potencijalni Triforce vs celt okrsaj, ajde fala kurcu, mozda zivne sajt malo

  8. Otac Rafailo vrlo mudro o tetovažama, poslušajte

    https://youtu.be/Cm3vBB6bzl0

  9. Au jbt. Dobro na stranu unijaćenje, na njemu se radi punom parom, ali

    - kakva je ovo koji moj ekskurzija
    - zašto su gotovo svi iz šabačke opštine
    - šta im deli smoreni papa za poljubac, i gadi li se malo kad ga balave ovako
    - zašto nisu poveli Kačavendu da ga naguzi
    - kako su svi otputovali tamo, ima li SPC dabl deker u fondu

    https://www.facebook.com/reel/924730185200285/?s=fb_shorts_tab&stack_idx=0

  10. Papa ko pred mrešku

  11. znao si za ovo sigurno?

    imas gomilu tih jada po srbiji, a mislim da je sve pocelo od leskovacke rostiljijade.

  12. Zasto se ne zove mudijada nego mudrijada?

  13. Neće biti da je Leskovac prvi, već Turija. Ako Vojvodinu računamo u Srbiju.

    Dakle, prva turijska Kobasicijada je održana 1985, a druga takva manifestacija je bila Slaninijada u Kačarevu 1987. (Roštiljijada tek od 1989.)

  14. jbg, de cu znati za turiju. leskovacka je najpoznatija seljana ispala na kraju.

    i guca sad.

    ne znam koje jos imas takve narodne vasare (sabacki vasar?), drzavno poznate.

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.