Prijava

jebem li ga, nisam ni znao da postoji turija, nije za porediti sa onim vasarom dole.

inace, ako oces da jedes najgori rostilj u leskovcu, odes na tu rostiljadu. vazda tako bilo.

Teča moj i neki njegov prijatelj pozvani da učestvuju na kobasicijadi, i zaboravili skroz na to. I krenu na kraju, medjutim nemaju kobasice, pošto nemaju ni svinje lol. I svrate u mesnicu usput, kupe kobasice i uzmu treće mesto :D

Znao sam za mudijadu naravno, ima ih na više mesta, ali sajt je odličan sa sve ovim videom, prvoklasna zajebancija. Inače u selu smo imali testis bar nekad, držali dvojica veterinara. Posteri svinja i krava izlepljeni po zidovima, muda u tegli na šanku, u onoj tečnosti za očuvavanje tih stvari. Prava avangarda, a ne partizan.

E da ajde ovo da podelim, mada sam se premišljao malo jer je jezivo i mračno u pm.

https://www.youtube.com/watch?v=WrLrWBI5KfA&ab_channel=BlindDweller

Ali što se tiče umetničkog dela je nestvarno kvalitetno, radovi su tehnički izvanredni + imaju vrlo snažne poruke, dovitljivi su, upečatljivi...Jednom rečju vrede itekako, ali da, zajebano, mračno...Ne gledajte kasno i drogirani.

I krenu na kraju, medjutim nemaju kobasice, pošto nemaju ni svinje lol. I svrate u mesnicu usput, kupe kobasice i uzmu treće mesto :D

upravo o tom kvalitetu tih "ijada" pljeskavica i kobasica pricam.

mislim, mozda se i spremi nesto za ziri dobro ili kako vec ide, al ono sto prodaju preko tezgi narodu je obicno lose u poredjenju sa istim tim u kafani, samo ciljaju kvantitet jer ce gomilu da prodaju.

Nznm ne jedem meso previše, nisam neki ljubitelj čitav svoj život. Kod kuće imam sreću da čovek koji pravi svoje proizvode gleda da budu kvalitetni, tako da je sve pet u čelo u odnosu na industriju. Radio sam nešto za industriju godinu i po dana otpr. i bio na nekoliko mesta. Promašio sam Matijevića doduše, no svejedno - ako je već došlo do toga da za večeru uzimate nekakvu paštetu, viršle ili salamu, bolje pojedite parče stiropora ili truleks krpu.

Inače u selu smo imali testis bar nekad, držali dvojica veterinara.

reko bi da ste jeli delove zivotinja koje su i dalje zive po tom opisu.

Nekad se za te pare moglo u mladu rumunku ući...

Ne, nije se moralo, ali se moglo

Kako WEF predviđa sve živo, od pandemije do sajber pandemije, nema bre to je struka prve klase

E hotule sviđa mi se tvoj simp(le) stajl na profilnoj baciću i ja neku prozu samo kontra da userem i avvl pa time ubijem dve muve jednim udarcem

Trajfors da li ta promena profilne znači da si ti MGTOW kao i ja??

Brate u poslednje vreme pratim neka dva kanala, možda ih znaš, jedan je "Better Bachelor" koji je čiča u 40im i izgleda da je MGTOW, a drugi je, pajsad: žensko! I to dobra pička pride, Courtney Ryan se zove i ludilo pravi dovodi moderne žene isprane feminizmom i sedne ih u neku fotelju pa ih pusti da se blamiraju. Ja lično nisam MGTOW još uvek ali od poslednja tri propala pokušaja muvanja sam shvatio koliko je jebeno otišlo sve u kurac, pa se polako priklanjam tom taboru. Kapiram te brale veoma je redpilled priča i drago mi je da si odustao na vreme

Ne znam moraću da ih pogledam brt, a ova Kortnej ima sjajne sisurdetine, hvala ti. Onaj tvoj ćelavi life hack guru mi je isprozivao ed edd n eddy i još neka lepa sjećanja iz detinjstva u klipu skorašnjem, neću mu oprostiti to.