Prijava

Ahahah Luke je legenda, malo ume da bude mentol i nerazuman ali sve u svemu kad izvagaš o čemu priča apsolutno uvek ima poentu

Ništa gore od ribe čepulje koja je uvatila redpilaše za jajca i klistira ih jezikom tako što tovari druge žene. Da se razumemo sve žene su podložne tovarenju samo je pitanje po koliko tačaka. Ova koliko vidim dovodi najgore kokoške da bi se simpovi osetili kako je eto na njiovoj strani i empatiše s tom mukom u raljama matrijarhata.

A i nešto ne vidim da su se braća migtaueri i ostali kvazimačo plačidruzi mnogo najebali od svoje ako-nećete-vi-mene-neću-ni-ja-vas histerije. Kako god bilo, dršte se

Ovo je mnogo klipova za pogledati.

Pa kako misliš nismo se najebali, to je valjda cela poenta kad sam već mgtow to znači da ne jebem s razlogom i prihvatio sam to.

Jebač zašto kvariš našu eho komoru, pre svega je akcenat na početku i stavljen na to da je riba prepička... a ne pardon, da riba dovodi isprane feminizirane kokoške i da od toga pravi haos. Ja uživam u tome, Šmoklja će uživati u tome, biće mnoštvo konfrmejšn bajasa i to je ono što mi sami sebi želimo, molim te ne izbavi nas od zloga amin.

Svakako izgleda kao glow-nigger plant sa ovom apsolutno neutralnom pozadinom i mrtvim monotonim kokošijim glasom. Izgleda kao da je AI generated maltene.

Da da ima neki Teal Swan vajb

Glownigger morao sam da zguglam. Reci brate lepo udbaš

Kao neka mlekarica a ujedno i Loren Sodern za sirotinju

Žitije i propovedi prepodobnog mučenika Terija Dejvisa mora da se znaju

ne govori to, voz će siđe sa šina i pregazi te.

Ili ću ko Majkl Hejstings da sednem u svoj mercedes i zakucam se u zid pri brzini od 200 km/h i leš će da mi izgori do neprepoznatljivosti

Terry Davis OG kjuanonovac lol, genije pre svega. Kaki kurac Windows 11, da je silikonska dolina razvijala Temple OS mi bi danas živeli u 2123. godini

šteta što su ga oni što svetle u tami gađali vozom, osećam da je čika Teriša imao još mnogo toga da kaže.

Kada mi je dosadno kada mi je u kupatilu keramična
Ja uđem na Vukajliju da vreme potrošim
Kada imam epizodu udjem na vukajliju
Šifreri oko mene ,a šifre su F